Żużel. Niekorzystna pogoda ponownie staje na przeszkodzie zawodnikom

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu
/ Na zdjęciu: tor po opadach deszczu
zdjęcie autora artykułu

W środę i czwartek w Wielkiej Brytanii nie odbędą się żadne zawody, jakie na te dni zaplanowano. Na tor nie wyjedzie więc m.in. Krzysztof Kasprzak i jego King's Lynn, które miało zmierzyć się w Premiership Knock Out Cup z drużyną Tobiasza Musielaka.

Już w poprzednim tygodniu niekorzystna pogoda krzyżowała plany organizatorom imprez żużlowych na Wyspach Brytyjskich. Podobnie jest w obecnym.

Na środę planowano Testimonial Steve'a Worralla, w którym zmierzyć miały się Poole Pirates i Belle Vue Aces. Ponadto odbyć miał się sparing pomiędzy Oxford Cheetahs a drużyna jadącą pod szyldem Swindon Robins.

Wiadomo już, że odwołane zostały nie tylko oba te wydarzenia, ale także kolejne dwa, jakie były w kalendarzu na czwartkowy wieczór.

Tego dnia miała się rozpocząć rywalizacja w Premiership Knock Out Cup, czyli inaczej mówiąc - Pucharze Ligi. Przede wszystkim pierwsze mecze odjechać miały ekipy King's Lynn Stars i Leicester Lions, które nie mają jeszcze za sobą spotkania w Premiership.

Gwiazdy z Krzysztofem Kasprzakiem miały gościć napędzone dwiema wygranymi w lidze Sheffield Tigers z Tobiaszem Musielakiem, z kolei Lwy zmierzyć się u siebie z Ipswich Witches, które również ma za sobą udany start ligowej kampanii.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rozpoczęło się ściganie na drugim szczeblu. Ostatni wyścig decydował o trofeum Praktycznie bezbłędny Doyle wygrał Turniej Mastersa. Na podium stanął też Lindgren

ZOBACZ WIDEO: Wraca do Ekstraligi po 7 latach. "Wtedy były duże braki, dziś jestem silniejszy"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty