Żużel. Natychmiastowa reakcja PGE Ekstraligi na zachowanie Gleba Czugunowa!

Natychmiastowa reakcja władz PGE Ekstraligi w sprawie Gleba Czugunowa, który zachował się skandalicznie w magazynie WP SportoweFakty, kiedy był gościem Mateusza Puki. Rosjanin z polskim paszportem najpewniej nie uniknie kary.

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Gleb Czugunow WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Gleb Czugunow
- W sprawie Gleba Czugunowa zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne - poinformował nas Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, o co chodzi: Gleb Czugunow był gościem naszego środowego Magazynu PGE Ekstraligi. Rosjanin z polskim paszportem zdawkowo odpowiadał na pytania Mateusza Puki, ale nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie jego słowa na koniec rozmowy.

Wówczas Czugunow na pytanie o to, czy jego zdaniem rezultaty osiągane przez niego w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi pozwolą mu na to, by pozostać w najsilniejszej żużlowej lidze świata na przyszły rok, zawodnik ZOOleszcz GKM-u Grudziądz odpowiedział: - Staram się nie wymiotować, jak patrzę na pana.

Komentarz wypowiedziany przez zawodnika przekroczył granice dobrego smaku, stąd nie jest zaskoczeniem fakt, iż tematem zainteresowały się władze rozgrywek. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj ->>.

Gleb Czugunow w tym sezonie w barwach grudziądzkiego GKM-u osiągnął średnią biegową 1,281. Dopiero w ostatnim meczu przeciwko mistrzom Polski, Platinum Motorowi Lublin, spisał się wedle oczekiwań i zdobył 10 punktów. Tym samym walnie przyczynił się do ważnego zwycięstwa grudziądzan 56:34.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Czugunow, Ziółkowski, Dudek i Cegielski gośćmi Mateusza Puki
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×