Żużel. Groźny upadek Tobiasza Musielaka. Zawodnik opuścił tor w karetce!

Do groźnego upadku Tobiasza Musielaka doszło w 6. biegu niedzielnego półfinału 1. Ligi Żużlowej w Zielonej Górze. Niestety, ale kraksa skończyła się dla zawodnika Arged Malesy Ostrów w karetce.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Tobiasz Musielak WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
W szóstym biegu dnia Tobiasz Musielak dobrze wyszedł ze startu i szukał odpowiedniej ścieżki w środkowym fragmencie toru. Zawodnik zrównał się na wyjściu z wirażu z Krzysztofem Buczkowskim, zabrakło tam miejsca i doszło do tego, że Musielak uderzył w drewniany element bandy na prostej przeciwległej do startu.

Zawodnik Arged Malesy Ostrów nie zdołał utrzymać się na motocyklu i zaliczył upadek. Przy Musielaku momentalnie pojawiły się służby medyczne, a żużlowiec tor opuścił na noszach.

Reporter stacji Canal+ Sport Mateusz Kędzierski przekazał, że u Musielaka istnieje podejrzenie złamania kości piszczelowej.

- Gdzie jest granica tego wycofania się - z ataku, czy z jazdy szerzej? Taka sytuacja 50/50. [...] Gdybym to ja tam jechał, to wycofałbym się z tego ataku - powiedział na temat sytuacji Grzegorz Walasek na antenie Canal+ Sport.

Enea Falubaz Zielona Góra
Arged Malesa Ostrów
55:35 Bieg .

Relacja Live


Czytaj także:
Wskoczył w miejsce Bartosza Zmarzlika i wykorzystał swoją szansę
Motocykl staranował fotoreportera

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Gośćmi: Kowalski, Woryna, Zmora [CAŁY ODCINEK]
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×