PGE Ekstraliga. Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław. Transmisja TV, stream online, live

W wielkim finale PGE Ekstraligi Platinum Motor Lublin podejmie Betard Spartę Wrocław. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

PS
Dominik Kubera przed Jarosławem Hampelem WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Dominik Kubera przed Jarosławem Hampelem

PGE Ekstraliga. Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W niedzielę Platinum Motor Lublin lub Betard Sparta Wrocław przybliży się do złota w PGE Ekstralidze, bo właśnie wieczorem odbędzie się pierwszy z dwóch meczów wielkiego finału. Przypomnijmy, że w półfinale Motor nie dał szans Tauron Włókniarzowi Częstochowa, z kolei Betard pewnie pokonał For Nature Solutions KS Apator Toruń.

Wrocławianie triumfowali nad Apatorem nawet mimo problemów zdrowotnych. Te problemy zresztą mają wpływ na finałową rywalizację, bo Betard pojedzie w niedzielę bez Taia Woffindena i Macieja Janowskiego. W związku z tym to Motor jest wielkim faworytem do złota.

Początek rywalizacji zaplanowany został na godz. 19:15. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport 5.

Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław w internecie. Stream online


Mecz Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Platinum Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław: 17.09.2023 (niedziela), godz. 19:15. Transmisja TV: Canal+ Sport 5. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Czytaj także: Żużel. Bartosz Zmarzlik przemówił po dyskwalifikacji. "Pierwsza w życiu niewyobrażalna pomyłka"

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Gośćmi: Kowalski, Woryna, Zmora [CAŁY ODCINEK]
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×