Żużel. ROW Rybnik rozwiał wątpliwości. Chodzi o przyszłość trzech zdolnych zawodników

Drużyna Innpro ROW-u Rybnik w najbliższych miesiącach może powiększyć się o nowych młodzieżowców. I to nie tylko za sprawą wypożyczenia z Leszna, ale również dzięki egzaminom na licencje "Ż".

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Krzysztof Harendarczyk (kask biały), Piotr Reszka (kask żółty) WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Krzysztof Harendarczyk (kask biały), Piotr Reszka (kask żółty)
Formacja młodzieżowa Innpro ROW-u Rybnik liczy w tym momencie pięciu zawodników. O jej sile stanowić powinni Paweł Trześniewski i Kacper Tkocz, co oznacza, że w odwodzie pozostaną Seweryn Grabarczyk, Szymon Tomaszewski i Kamil Winkler.

To się może jednak zmienić w momencie, w którym działaczom udałoby się sfinalizować wypożyczenie młodzieżowca z Fogo Unii Leszno. Poza tym w kolejce czekają młodzi podopieczni Antoniego Skupnia, którzy już wkrótce mogą zdać licencję.

W tym gronie znajdą się zawodnicy z klasy 80-140cc i 250cc. ROW pochwalił się, że do zespołu dołączyli Wiktor Klecha, Nikodem Leśnik i Piotr Reszka.

"Przyszli w ramach współpracy z Rybkami Rybnik" - dodano w komunikacie.

ZOBACZ WIDEO: Kościecha szczerze o swoim zawodniku. "Byłem sceptyczny do tego kontraktu"

To z pewnością dobra informacja dla kibiców. W ostatnich latach zdarzało się, że wychowankowie mini żużlowej sekcji trafiali do innych klubów. Tak było m.in. z Marcelem Kowolikiem, który początkowo rozwijał się we Włókniarzu Częstochowa, a teraz przeniósł się do Betard Sparty Wrocław, czy Szymon Ludwiczak, który również kontynuuje starty we Włókniarzu.

Wciąż niejasna jest przyszłość Krzysztofa Harendarczyka, którego niedawno łączyło się z Włókniarzem oraz KS Apatorem Toruń. 13-latek w październiku w rozmowie z WP SportoweFakty potwierdził duże zainteresowanie swoją osobą. - Musimy z tatą usiąść, ustalić coś i wysłuchać klubów, które już się do nas odezwały i coś oferowały. To musi być mądry wybór - mówił (więcej TUTAJ).

Z drużyną trenuje również inny adept - Łukasz Cymorek.

Czytaj także:
1. Marzy o karierze w Polsce i startach we Włókniarzu
2. Nowy nabytek Włókniarza powtórzył wyczyn Madsena i Michelsena

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Krzysztof Harendarczyk będzie kontynuował karierę w ROW-ie Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×