Żużel. Polonia Bydgoszcz przeprowadzi jeszcze jeden transfer?! Oto główny cel klubu

Abramczyk Polonia zbudowała na sezon 2024 silny skład, który ma walczyć o awans do PGE Ekstraligi. Kadra zespołu nie jest jednak zamknięta. Klub mocno pracuje nad jeszcze jednym transferem. Nie chodzi jednak o wypożyczenie Maksyma Borowiaka.

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Franciszek Majewski w barwach Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz WP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: Franciszek Majewski w barwach Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz
Kwestia juniora Fogo Unii Leszno utknęła w martwym punkcie. Tak naprawdę nic nie zmieniło się od naszej ostatniej publikacji. Szanse na transfer Maksyma Borowiaka są minimalne, bo taki ruch wiąże się ze zbyt dużym kosztem.

Jak jednak ustaliliśmy, Abramczyk Polonia ma dużą szansę na sprowadzenie Franciszka Majewskiego z Kolejarza Rawicz. Pierwszy na portalu X poinformował o tym Joachim Przybył z Gazety Pomorskiej. Nam udało się potwierdzić, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, choć sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

Klub z Bydgoszczy rozmawiał zawodnikiem, który bardzo chce przenieść się do Polonii. Nieoficjalnie wiemy, że ustalenie warunków indywidualnego kontraktu nie byłoby żadnym problemem.

ZOBACZ WIDEO: Jaki plan na sezon 2024 ma nowy trener ZOOleszcz GKM Grudziądz?

Obecnie wszystko zależy jednak od tego, jaki będzie status zawodnika. Na razie wiadomo, że Kolejarz na pewno nie przystąpi do rozgrywek ligowych w sezonie 2024. Pytanie brzmi, czy rawiczanie będą mogli oczekiwać zapłaty od klubu, który zdecyduje się na pozyskanie Majewskiego i jakie kwoty będą wchodzić ewentualnie w grę.

Niebawem swoje stanowisko w tej sprawie powinien przedstawić Polski Związek Motorowy. Jeśli będzie ono pozytywne dla Abramczyk Polonii, to wiele wskazuje na to, że kwestia transferu mocno przyspieszy i Majewski trafi właśnie do Bydgoszczy.

W sprawie pozyskania utalentowanego juniora zadzwoniliśmy do prezesa Jerzego Kanclerz. - Mogę powiedzieć jedynie tyle, że rozważamy jeszcze jeden transfer, ale nie zamierzam wchodzić w dyskusję na temat nazwisk - uciął szef Abramczyk Polonii.

Zobacz także:
Sparta ma scenariusz w razie odejścia Woffindena

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy pozyskanie Franciszka Majewskiego byłoby dobrym ruchem Abramczyk Polonii Bydgoszcz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×