Żużlowy Dzień Kobiet w Częstochowie. Klub zdradził plany na ten dzień

Iście żużlowy Dzień Kobiet zapowiada się w Częstochowie, bowiem tego dnia w Galerii Jurajskiej odbędzie się prezentacja Tauron Włókniarza na sezon 2024. Obecni mają być wszyscy zawodnicy.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Leon Madsen (w kasku żółtym) i Mikkel Michelsen (biały) WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Leon Madsen (w kasku żółtym) i Mikkel Michelsen (biały)
W przeszłości Tauron Włókniarz Częstochowa na różne sposoby integrował się z kibicami w trakcie zimowych przerw. Najczęściej kilka tygodni przed ligową inauguracją klub organizował oficjalną prezentację składu w Hali Częstochowa, która znajduje się w sąsiedztwie obiektu żużlowego.

W ostatnich latach tego typu wydarzenia nie odbywały się w takim stylu. Szukano różnych alternatyw, jednak zdecydowano się na powrócenie do pierwotnej formuły. Zmieniono natomiast lokalizacje.

Tym razem fani spotkają swoich ulubieńców w Galerii Jurajskiej, która mieści się przy alei Wojska Polskiego 207. Prezentacja w centrum handlowym odbędzie się 8 marca o godzinie 18. Jakiś czas temu na podobne rozwiązanie zdecydował się Raków Częstochowa.

Gospodarze zapowiadają liczne atrakcje, choć na pewno głównym punktem eventu będzie możliwość spotkania Leona Madsena, Mikkela Michelsena, Kacpra Woryny, Maksyma Drabika i pozostałych członków drużyny, która 12 kwietnia w Lesznie rozpocznie batalię o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Czytaj także:
1. Utalentowany nastolatek pod okiem Micka Holdera
2. Młody Czech miał kilka opcji. To dlatego wybrał Falubaz

ZOBACZ WIDEO: Co z obowiązkowym wychowankiem? Szokujące słowa Piotra Barona


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×