Żużel. To zaskoczyło Jasona Doyle'a w ZOOleszcz GKM-ie. Chciałby im w tym pomóc

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / GKM Grudziądz S.A. / Na zdjęciu od lewej: Jason Doyle i Robert Kościecha
Twitter / GKM Grudziądz S.A. / Na zdjęciu od lewej: Jason Doyle i Robert Kościecha
zdjęcie autora artykułu

Jason Doyle w listopadzie ubiegłego roku podpisał kontrakt z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, a teraz został kapitanem polskiej drużyny. Jak sam mówi - jest zaskoczony tym wyborem, ale czuje zaszczyt.

Jason Doyle wraz ze swoją polską drużyną - ZOOleszcz GKM-em Grudziądz - przebywał w ostatnim czasie na obozie w Hiszpanii. To właśnie tam zespół miał czas na różne rozmowy dotyczące sezonu 2024, a co za tym idzie, również na wybór kapitana.

Wybór padł na tego najbardziej doświadczonego żużlowca w kadrze Roberta Kościechy. - Byłem bardzo zaskoczony tym, że zostałem kapitanem, ale cieszę się z tego, że jestem częścią tego zespołu. Oczywiście tak ważna rola w drużynie to zaszczyt i chciałbym pomóc najlepiej jak umiem - powiedział Doyle cytowany przez klubowe media.

Podczas obozu w Lloret de Mar żużlowcy ZOOleszcz GKM-u mieli okazję nie tylko potrenować, ale i bliżej się poznać. Choć na co dzień spotykają się na torach w całej Europie, to nie wszyscy mieli okazję być klubowymi partnerami.

- Znam kilku zawodników od wielu lat, zwłaszcza Australijczyków. Jeździłem z nimi w kilku klubach, więc to był dobrze spędzony czas. Zdążyłem poznać juniorów, są naprawdę w porządku, twardo stąpają po ziemi. Przez cały czas idą do przodu i czuję, że będą wspaniałymi zawodnikami w przyszłości - dodał.

Czytaj także: 1. Żużel doczeka się reprezentanta Japonii? "Byłbym bardzo szczęśliwy" 2. Zawiodła ich postawa Niemców. "Trochę nie fair"

ZOBACZ WIDEO: Jest gotowy na walkę. Będzie lepszy od Wiktora Przyjemskiego?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jason Doyle będzie w TOP 10 PGE Ekstraligi w sezonie 2024?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
Asphodell
28.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Szybko pokochał nową drużynę i zapewne tam będzie chciał zakończyć karierę :)