Żużlowiec leci helikopterem w kevlarze na mecz ligi polskiej. Zaczął wyścig z czasem

Tom Brennan po odjechaniu półfinału Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 23, wsiadł w Pardubicach do helikoptera i ruszył na mecz w Ostrowie Wielkopolskim. Gdańszczanie liczą na to, że Brytyjczyk zdąży na mecz z Arged Malesą.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Tom Brennan Materiały prasowe / Na zdjęciu: Tom Brennan
Dla Toma Brennana 21 kwietnia 2024 roku będzie dniem, który długo zapadnie w jego pamięci. Żużlowiec o godzinie 10:00 wraz z reprezentacją Wielkiej Brytanii odjechał półfinał DME do lat 23 (zdobył 10 punktów w 4 biegach), a o godzinie 14:00 rozpoczyna się mecz w Ostrowie Wielkopolskim, którego gospodarzem będzie Arged Malesa.

Żużlowiec, który był już przebrany w kevlar Energa Wybrzeże Gdańsk około godziny 13:00 wsiadł do helikoptera i ruszył w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie czekają na niego mechanicy i sprzęt. Około godziny 13:25 helikopter z Tomem Brennanem na pokładzie przekroczył polską granicę i leci w kierunku południowej Wielkopolski.

ZOBACZ WIDEO: Wraca temat powrotu do przepisu o KSM. "Nareszcie"

Początek meczu w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 14:00. Tom Brennan po raz pierwszy na torze zgodnie z planem ma się pojawić w 4. biegu.

Czytaj także: 
Czesi wygrali na własnym torze

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy w tego typu sytuacjach powinno się poczekać na zawodnika?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×