Żużel. Hit Metalkas 2. Ekstraligi. Gdzie oglądać mecz Innpro ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno? Transmisja TV, stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek
zdjęcie autora artykułu

W Rybniku dojdzie do starcia dwóch niepokonanych zespołów w Metalkas 2. Ekstralidze. Innpro ROW podejmował będzie Cellfast Wilki Krosno. Sprawdź, gdzie obejrzeć hit kolejki na żywo w telewizji i internecie.

5. kolejka Metalkas 2. Ekstraligi. Gdzie oglądać mecz w Rybniku? Która stacja pokaże?

Innpro ROW Rybnik i Cellfast Wilki Krosno wygrały wszystkie dotychczasowe mecze w Metalkas 2. Ekstralidze. Obie ekipy już na początku sezonu pokazały, że stać ich na walkę o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Spotkanie w Rybniku zapowiada się niezwykle emocjonująco i trudno wskazać w nim faworyta. Start pierwszego biegu zaplanowano na godz. 14:00.

Transmisję pokaże stacja CANAL+ Sport 5. Mecz do obejrzenia będzie ponadto na platformie streamingowej CANAL+ online, a tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Innpro ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno: 19 maja (niedziela), godz. 14:00. Transmisja TV: CANAL+ Sport 5. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Pierwszy rok w gronie seniorów. Zaskakujący problem Cierniaka

***

Również o godz. 14:00 rozpocznie się mecz #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Abramczyk Polonia Bydgoszcz. To spotkanie do obejrzenia będzie wyłącznie w internecie - na platformie CANAL+ online. Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Początek meczu #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 19 maja (niedziela), godz. 14:00. Transmisja TV: brak. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Żużlowa niedziela. Włókniarz jest na musiku. Mecz na szczycie tabeli w RybnikuSkandal w Ostrowie. "Działanie sędziego było niezgodne ze sztuką, a Orzeł dał się ograć"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty