Żużel. Pech ostrowian. Zawodnik Arged Malesy niezdolny do dalszej jazdy

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Arged Malesa Ostrów
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Arged Malesa Ostrów
zdjęcie autora artykułu

W Krośnie trwa spotkanie pomiędzy Cellfast Wilkami i Arged Malesą. W biegu młodzieżowym udział wziął m.in. Tobiasz Potasznik. Junior ostrowian upadł na drugim łuku, ale szybko się pozbierał i zszedł z toru. Niestety jest niezdolny do dalszej jazdy.

W drugim biegu pod taśmą stanęli: Sebastian Szostak oraz Tobiasz Potasznik (obaj Arged Malesa Ostrów) i Szymon Bańdur oraz Piotr Świercz (obaj Cellfast Wilki Krosno).

Goście z pierwszego łuku wyszli na podwójnym prowadzeniu, ale 16-latka reprezentującego barwy wielkopolskiego klubu szybko wyprzedził duet gospodarzy. Co więcej, na początku drugiego wirażu upadł pod bandą. Zdołał się jednak szybko pozbierać, a prowadzący niezagrożenie Szostak dowiózł do mety remis.

Po kilku minutach okazało się niestety, że Tobiasz Potasznik jest niezdolny do dalszej jazdy. Pierwsze nieoficjalne informacje mówią, że młody zawodnik ma drobne problemy z poruszaniem się. Arged Malesa przyjechała jednakże na Podkarpacie z rezerwowym, którym jest Gracjan Szostak.

CZYTAJ WIĘCEJ: Chciał zatańczyć na weselu córki. Lekarze walczyli o cud, który się nie wydarzył Gdzie oglądać żużel w tv? Oto tygodniowy plan transmisji

ZOBACZ WIDEO: "Mam co robić w życiu". Interesujące słowa Rusieckiego o Unii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty