Żużel. Poprawili kibicom humory po porażce. Kolejny kontrakt w Stali na sezon 2025

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Jacob Thorssell
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Jacob Thorssell
zdjęcie autora artykułu

Texom Stal Rzeszów przegrała w niedzielę w Poznaniu z tamtejszym #OrzechowaOsada PSŻ-em (44:45). Ekipa z Podkarpacia zdecydowała się poprawić humory swoim fanom informacją o przedłużeniu umowy z Jacobem Thorssellem.

Texom Stal Rzeszów pozostaje w grze o awans do play-offów Metalkas 2. Ekstraligi. Kiedy zawodnicy skupiają się na kolejnych meczach, to w klubowych gabinetach trwa budowa składu na przyszłoroczne rozgrywki. Niedawno poinformowano o pięcioletniej umowie z Jesperem Knudsenem, a teraz dołączył do niego Jacob Thorssell.

"Jest nam niezmiernie miło, że możemy kontynuować bardzo udaną współpracę z tak świetnym zawodnikiem" - poinformowano w mediach społecznościowych Texom Stali.

Szwed jest w tej chwili ósmym zawodnikiem Metalkas 2. Ekstraligi. W siedmiu spotkaniach wystartował w 33 wyścigach, w których zdobył 67 punktów i 4 bonusy. Takie liczby dają mu średnią biegową 2.152. - Jestem bardzo zadowolony, że mogę powiedzieć, że zostaję w Rzeszowie - przekazał w materiale wideo żużlowiec.

Czytaj także: - Z Cowry do najlepszej ligi świata - Transfer Cellfast Wilków nie był wcale taki oczywisty

ZOBACZ WIDEO: Co czeka Roberta Kościechę? Klarowna deklaracja prezesa GKM-u

Źródło artykułu: WP SportoweFakty