Prognoza pogody na niedzielę. Jedno spotkanie zagrożone?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Zdjęcie autorstwa Sourav Mishra z Pexels
Instagram / Zdjęcie autorstwa Sourav Mishra z Pexels
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę czekają nas zmagania na czterech stadionach, a trzech klasach rozgrywkowych. W jednym z miast mają nastąpić nieznaczne opady deszczu. Czy spotkanie będzie zagrożone?

Niedzielne zmagania rozpoczną się dość późno, zdecydowanie później niż zwykle. O 16:15 czasu polskiego wystartuje mecz w Dyneburgu, gdzie miejscowy Optibet Lokomotiv podejmie Unię Tarnów. Dla faworyta ligi to będzie trudny sprawdzian na bardzo ciężkim terenie. Synoptycy przewidują wyśmienitą, iście żużlową pogodę.

O 18:00 równocześnie rozpoczną się dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi, które zakończą zmagania w ósmej kolejce tych rozgrywek. Arged Malesa Ostrów podejmie Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Sąsiedzi z tabeli z miejsc 3. i 4. z pewnością będą chcieli zgarnąć komplet punktów, który mocno przybliży się do liderującego Innpro ROW-u Rybnik. Pogoda im w tym przeszkodzi.

Z kolei w Łodzi pogoda może trochę namieszać. Synoptycy przewidują opady w tym mieście w godzinach 9-16. Jeżeli nie będą one intensywne to do 18:00, czyli planowanego rozpoczęcia meczu, organizatorzy powinni sobie poradzić z przygotowaniem toru. Miejscowy H.Skrzydlewska Orzeł zmierzy się z Texom Stalą Rzeszów.

ZOBACZ WIDEO: Nie tylko Unia Leszno. Było więcej chętnych na Bena Cooka

Na zakończenie dnia czeka nas zaległe starcie 7. kolejki PGE Ekstraligi. Ebut.pl Stal Gorzów zmierzy się na własnym stadionie z Fogo Unią Leszno. Czy Ben Cook znów zaskoczy i da niezłe show, podobnie jak w Częstochowie? O tym dowiemy się wieczorem. Z pewnością pogoda nie przeszkodzi w tym spektaklu.

Sprawdź prognozę pogody dla Dyneburga --> TUTAJ Sprawdź prognozę pogody dla Ostrowa --> TUTAJ Sprawdź prognozę pogody dla Łodzi --> TUTAJ Sprawdź prognozę pogody dla Gorzowa --> TUTAJ

Źródło artykułu: WP SportoweFakty