Żużel. Startuje Speedway of Nations. Gdzie oglądać? Czy pojadą Polacy? Transmisja, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik w kasku czerwonym
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik w kasku czerwonym
zdjęcie autora artykułu

We wtorek (9 lipca) na torze w Manchesterze odbędzie się 1. półfinał Speedway of Nations. Sprawdź, gdzie oglądać te zawody na żywo oraz czy będzie transmisja w telewizji.

1. półfinał Speedway of Nations. Gdzie oglądać? W jakim składzie pojadą Polacy?

Polacy jeszcze nigdy nie zwyciężyli w zawodach Speedway of Nations. Biało-Czerwoni na otwarcie zajęli trzecie miejsce, później trzy razy z rzędu zgarnęli srebro, a w 2022 roku znaleźli się dopiero na szóstej pozycji.

Do tegorocznych zmagań ekipa Rafała Dobruckiego przystąpi w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera oraz rezerwowy Maciej Janowski. Awans do finału uzyskają trzy najlepsze ekipy spośród siedmiu startujących.

Początek zawodów w Manchesterze zaplanowano na godz. 20:00 czasu polskiego. Transmisji na żywo nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna w Polsce.

Stream online ze Speedway of Nations. Jak znaleźć?

1. półfinał Speedway of Nations do obejrzenia będzie wyłącznie w internecie, za pośrednictwem platform streamingowych Player oraz MAX (po wykupieniu odpowiednich pakietów). Tekstową relację LIVE z zawodów przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek 1. półfinału Speedway of Nations w Manchesterze: 9 lipca (wtorek), godz. 20:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Player, MAX (w odpowiednich pakietach). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Tylko dwa warunki do pozostania Kołodzieja w Lesznie. Cegielski mówi o nich wprostŁatwa droga Polaków do finału Speedway of Nations? Półfinał pozwoli poznać warunki

ZOBACZ WIDEO: "Tak naprawdę nie pamiętam nic". Oskar Fajfer o wypadku z Andrzejem Lebiediewem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty