Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Finał MDMP: Gorzowianie najlepsi w Łodzi (wyniki)

Juniorzy Caelum Stali Gorzów zwyciężyli w łódzkim finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Dalsze lokaty zajęli zawodnicy Lotosu Wybrzeża Gdańsk i Falubazu Zielona Góra.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Wyniki:

I Caelum Stal Gorzów 25 pkt.
10. Bartosz Zmarzlik - 11 (2,3,3,3)
11. Łukasz Cyran - 7 (3,1,2,1)
12. Adrian Szewczykowski - 7 (1,3,3,t)
25. Paweł Parys - 0 (u)

II Lotos Wybrzeże Gdańsk 20 pkt.
1. Damian Sperz - 4 (w,2,2,0)
2. Mateusz Lampkowski - 5 (3,1,1,-)
3. Marcel Szymko - 1 (1,-,-,-)
22. Cyprian Szymko - 10 (3,2,3,2)

III Falubaz Zielona Góra 18+3 pkt.
4. Patryk Dudek - 8+3 (w,3,2,3)
5. Łukasz Sówka - 6 (2,d,1,3)
6. Kacper Rogowski - 0 (0,0,-,-)
23. Adam Strzelec - 4 (2,2)

IV Unia Leszno 18+2 pkt.
16. Piotr Pawlicki - 0 (u,-,0,-)
17. Sławomir Musielak - 11+2 (3,3,3,2)
18. Tobiasz Musielak - 7 (2,1,3,1)
27. Kamil Adamczewski - 0 (w,w,)

V Orzeł Łódź 18+w pkt.
7. Mateusz Kowalczyk - 7 (1,2,2,2)
8. Michał Łopaczewski - 4 (0,1,2,1)
9. Emil Idziorek - 7+u (1,0,3,3)
24. Brak zawodnika -

VI Start Gniezno 16 pkt.
13. Kacper Gomólski - 9 (2,2,2,3)
14. Oskar Fajfer - 6 (1,2,1,2)
15. Wojciech Lisiecki - 0 (0,-,0,-)
26. Marcin Wawrzyniak - 1 (1,0)

VII Tauron Azoty Tarnów 9 pkt.
19. Szymon Kiełbasa - 3 (3,d,w,-)
20. Łukasz Lesiak - 1 (t,0,0,1)
21. Jakub Jamróg - 5 (1,3,1,u)
28. Edward Mazur - 0 (d,0)

Bieg po biegu:
1. Lampkowski, Sówka, Dudek (w/u), Sperz (w/su)
2. Cyran, Zmarzlik, Kowalczyk, Łopaczewski
3. S. Musielak, Gomólski, Fajfer, Pawlicki (u4)
4. Kiełbasa, Sperz, M. Szymko, Mazur (d4), Lesiak (t)
5. Dudek, Kowalczyk, Idziorek, Rogowski
6. Zmarzlik, Gomólski, Szewczykowski, Lisieckigo.
7. S. Musielak, T. Musielak, Jamróg, Kiełbasa (d3)
8. C. Szymko, Sperz, Łopaczewski, Idziorek
9. Szewczykowski, Dudek, Cyran, Rogowski
10. Jamróg, Fajfer, Wawrzyniak, Lesiak
11. S. Musielak, C. Szymko, Lampkowski, Adamczewski (w/u)
12. Dudek, Gomólski, Fajfer, Sówka (d4)
13. Idziorek, Łopaczewski, T. Musielak, Pawlicki
14. Szewczykowski, Cyran, Jamróg, Lesiak
15. C. Szymko, Fajfer, Lampkowski, Lisiecki
16. T. Musielak, Strzelec, Sówka, Adamczewski (w/u)
17. Idziorek, Kowalczyk, Jamróg (u), Kiełbasa (w/u)
18. Zmarzlik, C. Szymko, Cyran, Sperz
19. Sówka, Strzelec, Lesiak, Mazur
20. Gomólski, Kowalczyk, Łopaczewski, Wawrzyniak
21. Zmarzlik, S. Musielak, T. Musielak, Parys (u4), Szewczykowski (t)

Bieg dodatkowy o trzecią lokatę z udziałem Unii, Orła i Falubazu:
22. Dudek, S. Musielak, Idziorek (w/u)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (88)
Zobacz więcej komentarzy (61)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×