Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Richard Hall kapitanem Leicester Lions

Skład Leicester Lions na nadchodzący sezon Premier League został zamknięty już kilka tygodni temu. Jednym z zawodników beniaminka Premier League jest Richard Hall, który w nowym zespole będzie pełnił funkcję kapitana.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Znany jest także układ par, w jakim nadchodzący sezon rozpocznie drużyna Leicester Lions. Liderem drużyny będzie Siergiej Darkin, któremu w parze towarzyszyć będzie John Oliver. Kapitan drużyny Richard Hall startować będzie pod numerem trzecim, a jego partnerem w parze będzie Ilja Bondarenko. Z piątką na plecach jeździć będzie najmłodszy w zespole Richard Sweetman, a rezerwowymi będą Jamie Courtney i Jan Graversen.

Jedynym zawodnikiem, który do Lwów trafił w ramach pełnego transferu jest debiutujący na Wyspach Brytyjskich Ilja Bondarenko. Pozostali żużlowcy do ekipy beniaminka Premier League trafili w ramach wypożyczenia z innych klubów. Jednak budowa składu to nie jedyne wyzwanie, jakie w przerwie zimowej czekało szefów Lwów. Ciągle trwa budowa stadionu, na którym swoje mecze będą rozgrywać zawodnicy Leicester Lions. - Jesteśmy nowym klubem i nie posiadaliśmy żadnych swoich zawodników. Aby zdobyć siedmiu żużlowców potrzebowaliśmy sporej ilości pieniędzy, a mieliśmy ograniczony budżet, ponieważ większość naszych wydatków przeznaczone jest na budowę nowego stadionu w Beaumont Park. Będziemy jednak próbować zmienić niektóre umowy wypożyczenia na pełne transfery. Opłaty za transfery Graversena, Olivera i Courtneya zostały uzgodnione z King’s Lynn Stars, a formalnością zostaje przeniesienie Darkina z Eastbourne - powiedział promotor Lwów David Hemsley.

Pomimo zimowych warunków pogodowych ciągle trwają pracę budowlane na stadionie Leicester Lions. Promotor tego klubu zapewnia, że stadion otwarty będzie 26 marca i będzie to kolejny kamień milowy w powrocie żużla do Leicester. Tydzień później, 2 kwietnia, odbędzie się pierwszy po prawie 28 latach żużlowy mecz w Leicester.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygb.com

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×