WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Decyzja prezydenta Zielonej Góry dopiero 19 czerwca

Na 19 czerwca zaplanowano drugie tegoroczne derby Ziemi Lubuskiej. W Zielonej Górze Stelmet Falubaz ma podjąć Caelum Stal Gorzów. W piątek przełożenie tego spotkania zaproponował Władysław Komarnicki.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Prezes gorzowskiego klubu chciałby dać zielonogórzanom więcej czasu na doprowadzenie do użytkowania trybuny K. Również w piątek na pismo prezesa Stelmet Falubazu odpowiedział Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. - Owszem otrzymaliśmy dziś odpowiedź Prezydenta Miasta Zielona Góra, której treść jest mocno zastanawiająca. Po pierwsze Prezydent Janusz Kubicki napisał, że pozwolę sobie zacytować: "Z uwagi na złożoność problemu decyzja w tej sprawie zostanie podjęta najwcześniej 19 czerwca bieżącego roku". Co oznacza, że decyzja zostanie podjęta najwcześniej w niedzielę 19 czerwca, w dniu derbów. Po drugie Prezydent Miasta podzielił się swoją wiedzą, że KS Stal Gorzów jest gotów do podjęcia rozmów o przesunięciu derbów i zaproponował podjęcie w tej sprawie rozmów z prezesem Stali Władysławem Komarnickim - poinformował Marek Jankowski na łamach portalu falubaz.com.

Rzecznik zielonogórskiego klubu jednocześnie stwierdził, że w tej chwili gorzowianie nie wystosowali oficjalnej propozycji przełożenia derbowego pojedynku. - W tej kwestii nic nowego się nie wydarzyło. Według mojej wiedzy Stal Gorzów nie kontaktowała się w tej sprawie także z prezesem Speedway Ekstraligi. Proszę pamiętać o tym, że najpierw musi być wniosek złożony do naszego klubu z uzasadnieniem dotyczącym klubu gorzowskiego, następnie nasza zgoda, aż wreszcie zgoda TVP Sport, która planuje przeprowadzić transmisję z tego spotkania - powiedział Jankowski.

4da2f7e8a0c3b102289074.jpg

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
falubaz.com

Komentarze (85):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • zielo 0
  Komarnicki niepotrzebnie wprowadza zamieszanie
  Odpowiedz Zgłoś
 • fnw 0
  jakby stilon nie upad nie było by stali z wielką niechęcią do stali gorzów
  Odpowiedz Zgłoś
 • do do aldi 0
  Pan Komornicki do nikogo nie pisał tylko zaproponował w mediach pomoc w załatwieniu sprawy trybuny raz na zawsze tj przełożenie meczów ze Stala Rz. i Stalą G. by był czas na załatwienie tej sprawy bo może jeszcze w PO się ciągnąć. Ponieważ decyzja będzie dopiero 19 więc p.prezydent radzi różowej koszulce by zaczął rozmowy z Komarem o przełożeniu mecz i tyle w temacie. Inna sprawa to chyba jakieś rozgrywki między prezesem D. i prezydentem K.
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (82)
Pokaż więcej komentarzy (85)
Pokaż więcej komentarzy (85)
Pokaż więcej komentarzy (85)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×