WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Emil Sajfutdinow zwyciężył w Gnieźnie (wyniki)

Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski w Gnieźnie. Rosjanin w finale pokonał Tomasza Golloba, Andreasa Jonssona i Grega Hancocka.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,2,2,2,3) + 1. miejsce w finale
2. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - 13 (3,2,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Andreas Jonsson (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 10 + 3. miejsce w finale
4. Greg Hancock (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 9 (0,3,0,3,3) + 4. miejsce w finale
5. Maciej Janowski (Betard WTS Wrocław) - 9 (2,0,3,1,3)
6. Scott Nicholls (Start Gniezno) - 9 (2,1,2,3,1)
7. Peter Ljung (Lechma Poznań) - 8 (0,3,3,0,2)
8. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) - 8 (3,1,2,2,0)
9. Tai Woffinden (Włókniarz Częstochowa) - 8 (1,2,1,1,3)
10. Grigorij Łaguta (Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,3,1,1,0)
11. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 7 (1,3,d,2,1)
12. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 6 (3,1,0,1,1)
13. Jason Crump (PGE Marma Rzeszów) - 6 (2,0,2,0,2)
14. Artiom Łaguta (Włókniarz Częstochowa) - 4 (0,d,1,2,1)
15. Kacper Gomólski (Start Gniezno) - 2 (1,1,0,0,0)
16. Nicki Pedersen (Caelum Stal Gorzów) - 2 (1,0,1,d,-)
17. Oskar Fajfer (Start Gniezno) - 0 (0)
18. Adrian Gała (Start Gniezno) - NS

Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Janowski, Gomólski, Ljung
2. Gollob, Nicholls, Woffinden, Jonsson
3. M. Jabłoński, G. Łaguta, Pedersen, Hancock
4. K. Jabłoński, Crump, Hampel, A. Łaguta
5. Hancock, Gollob, K. Jabłoński, Janowski
6. G. Łaguta, Woffinden, Gomólski, A. Łaguta (d)
7. Ljung, Jonsson, M. Jabłoński, Crump
8. Hampel, Sajfutdinow, Nicholls, Pedersen
9. Janowski, M. Jabłoński, Woffinden, Hampel (d)
10. Gollob, Crump, Pedersen, Gomólski
11. Ljung, Nicholls, A. Łaguta, Hancock
12. Jonsson, Sajfutdinow, G. Łaguta, K. Jabłoński
13. Jonsson, A. Łaguta, Janowski, Pedersen (d4)
14. Nicholls, M. Jabłoński, K. Jabłoński, Gomólski
15. Gollob, Hampel, G. Łaguta, Ljung
16. Hancock, Sajfutdinow, Woffinden, Crump
17. Janowski, Crump, Nicholls, G. Łaguta
18. Hancock, Jonsson, Hampel, Gomólski
19. Woffinden, Ljung, K.Jabłoński, Fajfer
20. Sajfutdinow, Gollob, A. Łaguta, M.Jabłoński

Finał:
21. Sajfutdinow, Gollob, Jonsson, Hancock

Widzów: ok. 10 tys. (komplet)

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (87):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • meggan2 0
    Brawo Gniezno!!! Brawo Mirek!!! Turniej na bardzo wysokim poziomie!
    Odpowiedz Zgłoś
  • zły ckm 0
    Tai musi jechac z toruniem!!!!!!!!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • .... 0
    do tych co nie potrafią liczyć KSM - co za ludzie!! wyzywacie na fanów CKM, a g..no wiecie o naszej drużynie po to został zakontraktowany Kajzer żeby można było wstawić w skład Woffiego zamiast PK-eja (nasi juniorzy mają ksm 2.5 ale kajzer ma 2.66 i z nim w składzie mamy na styk minimalny ksm)
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (84)
Pokaż więcej komentarzy (87)
Pokaż więcej komentarzy (87)
Pokaż więcej komentarzy (87)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×