WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Milik wygrał półfinał IM Czech

Zwycięstwem Vaclava Milika zakończył się rozegrany w środę w Pardubicach półfinał Indywidualnych Mistrzostw Czech. Drugie miejsce zajął Jan Holub, a na trzeciej pozycji sklasyfikowano Martina Gavendę.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Do finału awansowali ponadto Jaroslav Petrak, Jan Jaros, Eduard Krcmar, Pavol Pucko i Michal Dudek.

Dołączyli oni do rozstawionych wcześniej zawodników - Lukasa Drymla, Mateja Kusa, Alesa Drymla, Martina Malka, Hynka Stichauera, Filip Sitera, Zdenek Simota i Tomas Suchanek.

Z walki o Indywidualne Mistrzostw Czech w tym sezonie zrezygnowali Josef Franc, Lubos Tomicek i Richard Wolff.

Wyniki:
1. Vaclav Milik - 14+3 (2,3,3,3,3)
2. Jan Holub - 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Martin Gavenda - 13 (2,3,2,3,3)
4. Jaroslav Petrak - 11 (3,2,1,2,3)
5. Jan Jaros - 11 (3,2,2,2,2)
6. Eduard Krcmar - 10 (3,3,t,3,1)
7. Pavol Pucko - 9 (1,3,3,1,1)
8. Michal Dudek - 7 (2,1,d,2,2)
---------
9. Jaroslav Hladky - 6 (2,0,2,0,2)
10. Roman Cejka - 6 (1,w/2min,2,1,2)
---------
11. Ondrej Veverka - 5 (1,1,3,0,d)
12. Ondrej Smetana - 4 (0,2,1,0,1)
13. Zdenek Holub - 4 (1,0,1,2,0)
14. Frantosek Irmis - 3 (0,t,1,1,1)
15. Jaromir Otruba - 2 (0,1,0,1,0)
16. Tomas Juza - NS
16. Stanislav Pouznar - NS

Bieg po biegu:
1. J. Holub, Milik, Pucko, Smetana
2. Krcmar, Hladky, Z. Holub, Irmis
3. Jaros, Gavenda, Cejka
4. Petrak, Dudek, Veverka, Otruba
5. Pucko, Petrak, Irmis (t)
6. Gavenda, J. Holub, Veverka, Z. Holub
7. Krcmar, Smetana, Otruba, Cejka (w/2min)
8. Milik, Jaros, Dudek, Hladky
9. Pucko, Cejka, Z. Holub, Dudek (d1)
10. J. Holub, Jaros, Irmis, Otruba
11. Veverka, Hladky, Smetana
12. Milik, Gavenda, Petrak, Krcmar (t)
13. Krcmar, Jaros, Pucko, Veverka
14. J. Holub, Petrak, Cejka, Hladky
15. Gavenda, Dudek, Irmis, Smetana
16. Milik, Z. Holub, Otruba
17. Gavenda, Hladky, Pucko, Otruba
18. J. Holub, Dudek, Krcmar
19. Petrak, Jaros, Smetana, Z. Holub
20. Milik, Cejka, Irmis, Veverka (d3)

Bieg dodatkowy o 1 miejsce:
21. Milik, J. Holub

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayfakta.cz

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×