WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Patryk Dudek wygrał w Zielonej Górze (wyniki)

Patryk Dudek z kompletem 15 punktów wygrał w niedzielę finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów, który odbył się na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajął Emil Pulczyński, a trzeci był Tobiasz Musielak.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Wyniki:
1. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) - 12+3 (3,3,2,3,1)
3. Tobiasz Musielak (Unia Leszno) - 12+2 (2,2,3,3,2)
4. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11 (3,3,3,1,1)
5. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń) - 10 (3,3,1,t,3)
6. Bartosz Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów) - 10 (2,1,3,2,2)
7. Artur Czaja (CKM Włókniarz Częstochowa) - 9 (1,0,2,3,3)
8. Łukasz Sówka (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 9 (1,1,2,2,3)
9. Łukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów) - 8 (0,2,2,2,2)
10. Tadeusz Kostro (Tauron Azoty Tarnów) - 6 (2,2,1,0,1)
11. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 4 (2,2,u,-,-)
12. Adrian Cyfer (Caelum Stal Gorzów) - 4 (t,1,0,1,2)
13. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 3 (1,1,1,w,-)
14. Marcin Nowak (Unia Leszno) - 2 (0,0,0,1,1)
15. Patryk Kociemba (Betard Sparta Wrocław) - 2 (1,0,1,u/-,-)

Bieg po biegu:
1. Strzelec, Zmarzlik, Czaja, Cyran
2. K.Pulczyński, Malitowski, Sówka
3. E.Pulczyński, Kostro, Rogowski, Nowak
4. Dudek, Musielak, Kociemba, Cyfer (t)
5. K.Pulczyński, Kostro, Zmarzlik, Kociemba
6. E.Pulczyński, Musielak, Sówka, Czaja
7. Dudek, Cyran, Rogowski
8. Strzelec, Malitowski, Cyfer, Nowak
9. Zmarzlik, Sówka, Rogowski, Cyfer
10. Dudek, Czaja, K.Pulczyński, Nowak
11. Musielak, Cyran, Kostro, Malitowski (u)
12. Strzelec, E.Pulczyński, Kociemba
13. Musielak, Zmarzlik, Nowak
14. Czaja, Kociemba (u/-), Rogowski (w/su), Malitowski (ns)
15. E.Pulczyński, Cyran, Cyfer, K.Pulczyński (t)
16. Dudek, Sówka, Strzelec, Kostro
17. Dudek, Zmarzlik, E.Pulczyński
18. Czaja, Cyfer, Kostro
19. Sówka, Cyran, Nowak
20. K.Pulczyński, Musielak, Strzelec

Bieg dodatkowy:
21. E.Pulczyński, Musielak

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (66):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • toronto1 0
    Brawo Pulczasy,szczególnie pozytywnie zaskoczył Kamil!
    Odpowiedz Zgłoś
  • stev 0
    Dudek udowodnił że jest najlepszy,3 turnieje w krótkim czasie,a co do nieobecnych po prostu nie mają głosu sami zdecydowali o swojej nieobecności,jeszcze słowo o Zmarzliku,przed finałem młodzieżowym pisałem w Gorzowie robią mu wielką krzywde,trener Paluch,tow sekr Prezes Komarnicki,i sam ON Gollob,ludzie spokojnie on będzie miał swój czas,temu młodemu chłopakowi już się wydaje że jest najlepszy skąd my to znamy,zajeżdżanie,grożenie on sam nie jest na torze pamiętajcie zanim powiecie mu jedż i nie patrz na innych.
    Odpowiedz Zgłoś
  • do fg39 0
    FG39 tak, masz racje, Dudek jezdzi ostro fauluje i robi wszystkim na nosie :) a Wasi biedni chlopcy rekreacyjnie jak rowerkiem kreca kolka w prawo... ogladasz kilka razy, masz oczy zaslepione zawiscia, zazdrosc sukcesow osiaganych przez Falubaz nie pozwala ci racjonalnie myslec i trzezwo oceniac sytuacji... nie ty pierwszy i nie ostatni :))
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (63)
Pokaż więcej komentarzy (66)
Pokaż więcej komentarzy (66)
Pokaż więcej komentarzy (66)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×