Poniedziałek na Wyspach: Zakończenie sezonu w Wolverhampton

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Coventry Bees
/ Coventry Bees

Wolverhampton Wolves zmierzy się w poniedziałek na swoim torze z Coventry Bees w rewanżowym meczu o Midland Bowl. W zespole gospodarzy po raz kolejny wystartuje Adam Skórnicki, który będzie też jedynym Polakiem w tym spotkaniu.

W pierwszym pojedynku rozegranym pomiędzy tymi zespołami wygrało Coventry 57:38 (szczegółowe wyniki dostępne są TUTAJ). W poniedziałek faworytami będą Wilki, ale odrobić 19-punktową stratę będzie im niezwykle ciężko. Być może do ich składu po trzytygodniowej przerwie powróci Tai Woffinden. Pszczoły natomiast wystąpią z Chrisem Harrisem, który po rocznej przerwie znowu będzie reprezentował ich barwy w sezonie 2012.

Portal SportoweFakty.pl od godziny 20:30 zaprasza na relację LIVE z Wolverhampton.

MB: Wolverhampton Wolves - Coventry Bees, godz: 20:30

Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Tyron Proctor, Adam Skórnicki, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Ricky Wells, Ludvig Lindgren.

Coventry Bees: Rory Schlein, Stuart Robson, Ryan Fisher, Nicolai Klindt, Chris Harris, Aaron Summers, Nick Morris.