Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Jan Staechmann: Jestem zadowolony, że Rene Bach jest znów z nami

Jan Staechmann będzie w sezonie 2012 prowadzić zespół Peterborough Panters. Menedżer zadowolony jest ze składu, jaki udało się skompletować Panterom. Szczególnie liczy na dobre występy Linusa Sundstroema, ale cieszy go również powrót Rene Bacha.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Bach sezon 2011 mógł spisać na straty. Odniesiona w kwietniu kontuzja nogi dokuczała mu nawet po powrocie na tor, przez co Duńczyk musiał przedwcześnie zakończyć rozgrywki. Staechmann wierzy jednak w swojego podopiecznego. - Jestem zadowolony, że Rene jest znów z nami. Czuję, iż może on osiągnąć naprawdę wiele. Sporo ludzi spisało go na straty, myślę jednak, że to błąd, ponieważ zawodnik taki jak ten zawsze będzie wracał po kontuzji będąc głodnym nowych sukcesów. Oczywiście potrzebuje on czasu, aby wszystko było ok z jego nogą, jednak po przerwie zimowej ma on szanse na taki start jak inni i jestem pewien, że będzie z nim wszystko w porządku - powiedział menedżer. Przypomnijmy, że 21-letni Duńczyk ścigać będzie się nie tylko w Elite League. W Premier League związał się kontraktem z Workington Comets, natomiast w macierzystej lidze duńskiej będzie bronić barw Fjelsted.

Liderem Panter ma być Kenneth Bjerre. Właśnie w tym celu uczestnik cyklu Grand Prix powrócił do Peterborough. Staechmann liczy, że wtórować będzie mu Linus Sundstroem. - Mamy Kennetha Bjerre jako kluczowego zawodnika. Linus ma być naszym drugim liderem. Nie mam wątpliwości, że jest on w stanie poradzić sobie z dodatkowymi obowiązkami. Miał bardzo dobry debiutancki sezon w naszym klubie. Nie pracowałem z nim nigdy wcześniej, jednak znam go od kilku z lat z różnych zawodów młodzieżowych. Spotkaliśmy się kilka razy kiedy pracowałem dla Danii i jest on bardzo miłym facetem. To pełen profesjonalista, który działa cicho i skutecznie - powiedział.

Staechmann powiedział również, że jest zadowolony z posiadania w składzie tak młodych i perspektywicznych zawodników. Wyraził również nadzieję, że każdy z nich podniesie swoją średnią, co powinno zaowocować dobrym miejscem w tabeli Elite League.

Skład Peterborough Panthers:
Kenneth Bjerre
Linus Sundstroem
Oliver Allen
Rene Bach/Lasse Bjerre
Jesper B. Monberg
Michael Jepsen Jensen
Richard Lawson/Kyle Newman

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
peterboroughtoday.co.uk

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×