Kajzer podpisał kontrakt z Wandą Kraków

Speedway Wanda Kraków pozyskała nowego zawodnika. Został nim Marcel Kajzer, który w zeszłym roku reprezentował barwy częstochowskiego Włókniarza. Dla wychowanka rawickiego Kolejarza będzie to pierwszy sezon w gronie seniorów.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Marcel Kajzer  to drugi polski zawodnik, który postanowił się związać kontraktem z krakowskim zespołem. Wcześniej umowę z klubem z Małopolski podpisał Sławomir Pyszny  Oprócz tej dwójki ważne umowy ze Speedway Wandą posiadają Christian Hefenbrock, Stuart Robson, Christian Ago i Jozsef Tabaka.

W minionym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa Kajzer wystartował w 9 meczach swojej ekipy i zdobył w nich wraz z bonusami 23 punkty, co dało mu KSM na poziomie 2,50. Jak mówi sam zawodnik o podpisaniu kontraktu ze Speedway Wandą nie decydowały kwestie finansowe, a on sam mógł przebierać w ofertach klubów nie tylko z II ligi, ale również z zaplecza Ekstraligi. - Bardzo się cieszę, że po długich, ale owocnych negocjacjach z Zarządem Klubu oraz Michałem Finfą udało nam się osiągnąć kompromis i podpisać kontrakt. Dlaczego wybrałem II ligę i Kraków? Co prawda były inne oferty zarówno z pierwszej jak i drugiej ligi, nawet atrakcyjniejsze pod względem finansowym, lecz o mojej decyzji zadecydowały regularne starty w drużynie, z którą powalczymy o dobry wynik i będzie panowała miła atmosfera, a taki skład powstaje w Wandzie. Mam nadzieję, że na stałe zostanę w podstawowym składzie osiągając wyniki, z których zadowolony będzie Zarząd klubu, kibice, sponsorzy oraz ja sam. Do zobaczenia na stadionie przy ul. Odmogile! - powiedział dla oficjalnej strony krakowskiego klubu Marcel Kajzer.

Źródło: speedwaywanda.pl

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×