Nowi sponsorzy wkrótce wesprą KMŻ

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Już w najbliższym czasie Lubelski Węgiel KMŻ ma informować o podpisaniu umów z nowymi sponsorami. Beniaminka pierwszej ligi, którego partnerem tytularnym od maja 2010 roku jest Lubelski Węgiel "Bogdanka", wesprzeć mają kolejne firmy.

O planowanych umowach sponsorskich mających pojawić się już w ciągu najbliższych tygodni, czy nawet dni, poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej Lubelskiego Węgla KMŻ prezes klubu Dariusz Sprawka.

- Poniedziałkowa konferencja dotycząca okresu transferowego była pierwszą z kilku, które odbędą się w najbliższym czasie. Kolejne będą poświęcone innym tematom, a mianowicie kolejnym sponsorom, którzy pojawią się. Oczywiście będą to firmy, czy osoby, jak to się mówi, z górnej półki. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni podpiszemy kilka interesujących umów ze sponsorami, którzy w bardzo poważny sposób wesprą nasz klub w batalii w sezonie 2012 - powiedział sternik Lubelskiego Węgla KMŻ.

Według Sprawki nowi sponsorzy mają wspierać KMŻ długofalowo, a klub chce związać się z nimi na kilka lat. Wśród firm, które mogą zostać nowymi partnerami LW KMŻ wymienia się między innymi Paco Lublin, którego twarzą jest najlepsza polska pięściarka i wielka nadzieja olimpijska Karolina Michalczuk.

Źródło artykułu: