Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Łukasz Benz - Hop-Benz: Zaczęło się!

Nareszcie! Żużlowy sezon 2012 wystartował pełną parą. Obiecująca frekwencja na stadionach Enea Ekstraligi, ciekawe i zaskakujące rozstrzygnięcia. To wszystko zdecydowanie na Hop. Jak to zwykle bywa nie zabrakło również Benzów.
Damian Gapiński
Damian Gapiński

Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław 61:29

Mocny Hop dla Azotów. Nowy sezon, zupełnie przemeblowany skład i wielkie oczekiwania. Nie ma sensu wyróżniać kogokolwiek, gdyż na Hop zasłużyło całe jaskółcze gniazdo. Może malutki Benz dla Dawida Lamparta, ale on z pewnością odnajduje się w nowym otoczeniu. Osobny Hop za zmianę nawierzchni tarnowskiego toru.

Betard. Kontrolny Benz dla zespołu, który miał bardzo ciężką zimę, czego efekty widać na torze. W Tarnowie słabo pojechała niemal cała drużyna. Jeśli już miałbym rozłożyć ją na czynniki pierwsze, to Hop zachęty dla Nicolai’a Klindta i surowy Benz dla Fredrika Lindgrena. Jednak cierpliwość u progu sezonu, i nie tylko, może tu być najrozsądniejszym rozwiązaniem.


Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów 51:39

Hop i burza braw dla gdańszczan, którzy bardzo przyzwoicie wjechali w nowy sezon. Siła Marmy okazała się nieco słabsza niż zakładano, ale każdy zespół będzie niezwykle zdeterminowany by wygrywać przede wszystkim u siebie.
Hop profesjonalny dla Nicki’ego Pedersena, Hop szacunku dla poobijanego Thomasa Jonassona oraz solidny Hop dla uwielbiającego morskie klimaty Tomasza Chrzanowskiego.

Rzeszów póki co na Benz. Dwa Hopy dla Jasona Crumpa i Grzegorza Walaska. Reszta, widać gołym okiem. Jeszcze Hop zachęty dla Łukasza Sówki.


Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa 49:41

Przede wszystkim duży Hop za mecz dla obu drużyn, bo o zaciętą walkę przecież chodzi. Hop progresji dla Włókniarzy, którzy po trudnych sezonach, zwietrzyli szansę na zamieszanie w ligowych rozstrzygnięciach. Mega Hop dla Grigorija Łaguty. Takiego podejścia, życiowej ogłady i przede wszystkim uśmiechu gorąco życzę każdemu zawodnikowi. Grisza ma to coś, na co z pewnością mocno zwracają uwagę jego koledzy z zespołu i nie tylko. Reszta Włókniarza także na Hop, jednak z małym wyjątkiem jeśli chodzi o Chrisa Harrisa. Tu mały, bombowy Benz. Angielski ładunek szybko eksplodował w tym spotkaniu, ale równie szybko zgasł.

Leszno. Od wielu sezonów bardziej na Hop, niż na Benz. W tym spotkaniu Byki na Hop, oprócz Damiana Balinskiego (tu Benz kontrolny) oraz Kamila Adamczewskiego. Osobny Hop dla juniorów Unii, którzy wiedzą co w trawie piszczy. Mój osobisty Hop dla Tobiasza Musielaka.


Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 52:38

Hop szacunku dla Polonii, która od lat kogo by nie gościła na swoim torze, zawsze stara się odprawić rywali z kwitkiem. W lany poniedziałek odprawiła samych mistrzów Polski. Hop wyróżnienia dla, jak zwykle ambitnego, Tomasza Gapińskiego oraz Krzysztofa Buczkowskiego.

Trudno nie spisać na Benz drużyny Falubazu, w której na mały Hop zasłużył jedynie Andreas Jonsson, a na Hop bardzo poważny junior mistrzów Patryk Dudek. Reszta po meczu sama pewnie wystawiła sobie Benz zawodu.


Stal Gorzów Wielkopolski - Unibax Toruń 57:33

Benz pokory dla Unibaksu, który z pewnością wyciągnie wnioski z tak dotkliwej porażki. Jednak na tym poziomie, nie powinny się takowe przytrafiać. Hop nadziei dla Australijskich szaleńców Darcy’ego Warda i Chrisa Holdera. Reszta musi odrobić zadania domowe i przyłożyć się do pracy.

Stalowy Hop dla gorzowian, którzy tworzyli monolit i na bardzo dobrze przygotowanej nawierzchni byli piekielnie szybcy. To mocne wejście w sezon zwiastuje, że stalowcy wciąż są bardzo głodni sukcesów w Enea Ekstralidze. Hop wyróżnienia dla Nielsa Kristiana Iversena, który wizyty na prezesowskich dywanikach zamienił na dużo bardziej przyjemne zwycięskie szachownice.
Na koniec Hop euforii dla kibiców, którzy jak zwykle wstali od świątecznych stołów i pokazali jak niezmiennie i stale są wiernym elektoratem czarnego sportu.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (11):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×