Łukasz Jankowski przejdzie do Stali Gorzów?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Łakomym kąskiem na rynku transferowym są jeźdźcy mający najniższy KSM z możliwych. Jednym z takich żużlowców jest Łukasz Jankowski, który po roku spędzonym w Zielonej Górze postanowił zmienić klub.

Regulamin, który został ogłoszony w zeszłym tygodniu przewiduje, że w rozgrywkach Ekstraligi będzie obowiązywał KSM kształtujący się na poziomie 40 punktów. Przepis ten spowodował, że niektóre kluby czeka rewolucja w składzie. Jednym z nich jest Stal Gorzów, w której w przyszłym roku nie będzie startować Matej Zagar. - Po cichu liczyłem, że pozostanie w regulaminie tegoroczny zapis mówiący, że w przypadku gdy drużyna nie zmienia składu, to limit górny KSM nie obowiązuje. Stało się jednak inaczej. I w związku z tym dzisiaj mamy taką sytuację, że będziemy zmuszeni dokonać rewolucji w składzie. Aż żal patrzeć, jak tak mocną i zgraną drużynę musimy rozbić. Ale nie zamierzamy z tego powodu wylewać morza łez, bo są ważniejsze rzeczy - powiedział w jednym z wywiadów prezes gorzowskiego klubu - Ireneusz Maciej Zmora.

Z informacji do jakich dotarł portal falubaz.com wynika, że Łukasz Jankowski w przyszłym sezonie będzie startował w barwach Stali Gorzów. "Jankes" w tym sezonie wystąpił w 7 meczach Stelmet Falubazu Zielona Góra, w których wywalczył 20 punktów i trzy bonusy w 21 wyścigach. Przypomnijmy, że ważne umowy z drużyną srebrnych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski posiadają między innymi Niels Kristian Iversen i Bartosz Zmarzlik.

Źródło: falubaz.com

Łukasz Jankowski w przyszłym sezonie będzie zdobywał punkty dla Stali Gorzów?
Łukasz Jankowski w przyszłym sezonie będzie zdobywał punkty dla Stali Gorzów?
Źródło artykułu: