Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Paweł Sadzikowski: Czujemy wielkie rozczarowanie

Spore zamieszanie przez ostatnie dni wprowadziła przynależność klubowa Stanisława Burzy. Prezes Speedway Wandy początkowo informował, że zostaje on w Krakowie, po czym ten.. podpisał kontrakt w Opolu.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Paweł Sadzikowski w związku z tym na facebookowym fan page'u swojej drużyny zamieścił notkę, w której czytamy:

"Z przykrością muszę Państwa poinformować, że dżentelmeńska umowa, przypieczętowana uściskiem dłoni, zawarta w poniedziałek 17 grudnia w Krakowie pomiędzy naszym klubem a zawodnikiem Stanisławem Burzą o przedłużeniu umowy na starty w naszym klubie w sezonie 2013, nie została dotrzymana ze strony zawodnika.

Stanisław Burza skuszony został w ostatniej chwili bardzo atrakcyjną ofertą przez klub z Opola i wybrał ją bez powiadamiania naszego klubu.

Jest nam niezmiernie przykro i czujemy wielkie rozczarowanie postawą w/w żużlowca oraz życzymy mu sukcesów w nowym klubie.

Wszystkich kibiców chcę ogromnie przeprosić.

Paweł Sadzikowski"

Przypomnijmy, że Stanisław Burza w minionym sezonie był kapitanem i liderem Speedway Wandy, a w związku z tym nic dziwnego, że klub chciał z nim przedłużyć umowę. Jeszcze we wtorek Paweł Sadzikowski w rozmowie z kibicewandy.pl mówił: - Stanisław zostaje u nas na kolejny sezon. Cieszę się tym bardziej, iż przez ostatnie półtora roku zaprzyjaźniłem się z naszym kapitanem i zawsze odbywaliśmy szczere rozmowy i szukaliśmy wspólnie rozwiązań niektórych spraw, a najważniejsze, iż w sezonie 2013 będziemy mogli dalej razem dyskutować.

W piątek żużlowiec na swojej stronie internetowej poinformował, iż nadal nie związał się z żadnym klubem, natomiast w sobotę parafował kontrakt z Kolejarzem Opole.

Stanisław Burza w Kolejarzu Opole

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
www.facebook.com/SpeedwayWandaKrakow?fref=ts
Komentarze (16):
Zobacz więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×