WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Krzysztof Kasprzak: Fajnie byłoby poprowadzić Stal do finału

Drugi sezon z rzędu barwy Stali Gorzów reprezentował będzie Krzysztof Kasprzak. W minionym wychowanek Unii Leszno spisywał się bardzo dobrze zwłaszcza w końcówce, w półfinale i finale ENEA Ekstraligi.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Ostatecznie ze Stalą "Kasper" wywalczył srebrny medal. Jak będzie w przyszłym roku? - Fajnie byłoby poprowadzić Stal do finału. Mamy drużynę bez gwiazd, ale może zdarzyć się tak, że nikt z chłopaków nie zrobi więcej niż osiem punktów, a wygramy mecz - powiedział 28-letni żużlowiec w rozmowie z Gazetą Lubuską.

Krzysztof Kasprzak przyznał, że duży wpływ na jego przejście do Stali miał Tomasz Gollob. - Rok temu ogromny wpływ na mój transfer do Gorzowa miał Tomek Gollob. Żartował nawet, że po sezonie podziękuję mu za ten ruch. I miał rację! - przekonuje reprezentant Polski, który w przyszłym sezonie będzie rywalizował w cyklu Grand Prix.

W sezonie 2013 Kasprzak będzie się legitymował KSM 7,14. Oprócz startów w ekstralidze, będzie także rywalizował w brytyjskiej Elite League, gdzie związał się kontraktem z Coventry Bees.

Źródło: Gazeta Lubuska - gazetalubuska.pl

Krzysztof Kasprzak marzy, aby dojechać ze Stalą do finału ligi Krzysztof Kasprzak marzy, aby dojechać ze Stalą do finału ligi

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Gazeta Lubuska - gazetalubuska.pl

Komentarze (112):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Malyszki 0
  Lepiej żeby jeździł jak w ostatnim sezonie ,a nie jak w Tarnowie :)
  sympatyk zuzla P.Krzysztofie marzenia to piękna rzecz za to się nie płaci. Ale żeby to zrealizować trzeba jechać lepiej jak w poprzednich sezonach i stabilnie w ten czas może coś z tego wyjdzie.Życzę powodzenia w GP.i w lidze.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • karamba 0
  Sumienie falubazu, w tobie nienawiść do Gorzowa jest tak głęboko zakorzeniona jak nienawiść Hitlera do Żydów. Więc nie ma najmniejszego sensu z tobą wchodzić w dyskusję. Ty zawsze wiesz lepiej. 40 lat chodzisz na żużel, a pierdzielisz jak kibol z przerośniętym karkiem od sterydów. Zacytuję słowa zawodnika falubazu Patryka Dudka -" MY TEŻ TAKIE TORY ROBILIŚMY PRZEZ KILKA OSTATNICH LAT..". I zacytuję też słowa Andrzeja Huszczy - " nie ma co zwalać winy na tor...". Wypowiedź A.Huszczy po sławetnych wypowiedziach osób funkcyjnych falubazu. Daruję sobie przytaczanie wywiadu z Zenonem Plechem. To są osoby, które wiedzą co mówią. A twoje dywagacje śmierdzą zwykłym szowinizmem. Wywlekasz tu jakieś kary z przeszłości, jakieś odwołanie meczu - gdybyś był choć odrobinę inteligentny, wiedziałbyś dlaczego tak się stało. Ale ty wolisz powiedzieć to co tobie jest wygodne, a jak jeszcze można dosrać Gorzowowi, jesteś w siódmym niebie. Co do toru za Żyty w falubazie, tylko jakimś cudem uniknęliście kar i nikt nie wie tak właściwie dlaczego. Dla ciebie przekładanie meczy, cudowanie z terminami, bo z tymi teraz a z tamtymi później, bo trybuna się wali, nie, nie wali, a jednak się wali, kurde, jednak nie wali - to według ciebie sprytne wykorzystywanie regulaminu. A tor przygotowany za Żyty - jedna ścieżka i gęsiego, bo kilkucentymetrowy wyjazd z ścieżki groził tzw. zakopką, piruetem i glebą. Taki selektywny tor z pułapkami. Ale nie, wy jesteście przecież święci. Więc przestań w końcu pie...ć te swoje farmazony, bo rzygać się chce od takich....dopisz sobie. Co do bandyctwa, to jakoś więcej tych wybryków chuligańskich wywodzi się z grodu Bachusa. W tym napewno nikt wam nie dorówna "D(ż)UMO ZIEMI LUBUSKIEJ. Nie odpisuj, nie ośmieszaj się wiecej.
  ws21 Jestem zdecydowanym zwolennikiem przyczepnych torów, czemu dawałem wielokrotnie wyraz. Zresztą regulamin sportu zużlowego określa minimalną warstwę luźniej, przyczepnej nawierzchni, maksimum pozostawiając niezdefiniowane. Tor po gorzowsku jest nieregulaminowy (dwukrotna kara, nie tylko ja to dostrzegam) nie przez nadmierną przyczepność ale przez fakt występowanie miejsc o różnej przyczepności. Dziwnym trafem miejscowi w te pułapki nie wpadają, więc w przypadek nie wierzę. To celowe działania gospodarzy. Uświęcona latami tradycja. Przypominam, ze Gorzów to jedyny tor gdzie za kombinowanie gospodarzy odwołano mecz. Nie znam drugiego takiego przypadku, choć śledzę żuzel ponad 40 lat. Wiem że było to dawno, ale Wy od swojej historii się nie odcinacie. A skąd się wieziąło bandyctwo? Z Gorzowa. Napędzane "2 razy wpieprz", oszustwami na torze, pluciem na gości z trybuny VIP. Jeśli "elity" oszukują, plują, co czego oczekiwać od reszty? "Wałków" z torem w Zielonej Górze sobie nie przypominam. Jakiś dowód, kara SE, GKSŻ? Bo rzucasz puste oskarżenia. Ukarano Zieloną Górą walkowerem za przygotoweanie toru?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • sympatyk zuzla 0
  P.Krzysztofie marzenia to piękna rzecz za to się nie płaci. Ale żeby to zrealizować trzeba jechać lepiej jak w poprzednich sezonach i stabilnie w ten czas może coś z tego wyjdzie.Życzę powodzenia w GP.i w lidze.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (109)
Pokaż więcej komentarzy (112)
Pokaż więcej komentarzy (112)
Pokaż więcej komentarzy (112)