WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Tragedia w Argentynie - Matija Duh w stanie krytycznym

Tragicznie zakończyła się kolejna runda Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Podczas czwartego wyścigu turnieju w Bahia Blanca doszło do upadku Matiji Duha z Guglielmo Franchettim.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

W wyniku tego zdarzenia Słoweniec został odwieziony do szpitala, gdzie przebywa w stanie krytycznym. Jak poinformowali lekarze istnieje zagrożenie życia 23-letniego żużlowca. - Odniósł skomplikowane, neurologiczne urazy m.in. doznał śródczaszkowego krwotoku, złamań czaszki i kości udowej. Funkcje krążeniowe są zachowane - powiedział lekarz opiekujący się Duhem. Kilka minut po tych słowach, medycy u Słoweńca potwierdzili śmierć mózgu.

Zawody zostały przerwane i zakończone po czwartym biegu. Przypomnijmy, że kilka dni temu słoweński zawodnik podpisał kontrakt warszawski z KSM Krosno.

Kilka godzin po wypadku Guglielmo Franchetti, który uczestniczył w kolizji z Duhem, poinformował, że Słoweńca czeka skomplikowana operacja.

Matija Duh doznał poważnych obrażeń w wyniku upadku podczas zawodów w Argentynie Matija Duh doznał poważnych obrażeń w wyniku upadku podczas zawodów w Argentynie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
lanueva.com

Komentarze (134):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Maksym 1
  ty bez wypadku jesteś warzywem!
  Rolasek ...i być warzywem do końca swoich dni.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Jime Credidio 0
  Es una noticia que se publico en un periodico de Argentina
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • nadwrazliwosc_zebow 0
  esta es bodrio en nuestra lengua. ;) traductores tienen muchos problemas con nuestra gramática.
  Jime Credidio Matija Duh, w stanie krytycznym Do granicy Wczoraj, słoweński reflex blink porażka i tylko zachowuje oddechowych. Niektórzy gracze filcu o wypadku w ubiegłą środę. Utrata odruchu mrugania był tylko zmiany, które wydał wczoraj w odniesieniu do poważnego stanu zdrowia, który obejmuje Matija Duh, teraz zachowuje tylko odruch oddychania. Należy jednak również znikną, pilot wykonać elektroencefalogramie - dwukrotnie - do stwierdzenia śmierci mózgu, a zatem całkowita śmierć, według dr Martin Alonso. Słoweński nadal bez przedstawienia aktywności neurologicznej i oddychania sztucznie w oddziale intensywnej terapii w Szpitalu Penna po wypadku doznał w środę podczas rozwoju dziewiątą rundę Międzynarodowych Mistrzostw torze Speedway w wiosce Romanum. Po nieprzespanej nocy, prezes Federacji Motocyklowej Bonaerense Christopher Mulet, siedział w sąsiednim korytarzu dopuszczenie do pełnej OIOM kiedy "La Nueva Provincia" przytacza około 18 wczoraj. "Jesteśmy zasmuceni tej sytuacji, modląc się o odwróceniu, ale to jest bardzo trudne do dowiedzieć się, kto walczy o życie i że jego stan jest krytyczny. Motorsports duże ryzyko, więc wiele kroków w celu spełnienia normy, ponieważ wiemy, że to może się zdarzyć w każdej chwili, "powiedział. "Każdy jest świadomy wszystkiego," Mulet powiedział, odnosząc się do natychmiastowego zgłoszenia tego, co stało się z pilota, ich rodziny, GPS i konsulatu słoweńskiej. Duh, 23, rozbił się w czwartym secie, kiedy szczotka z tylnym kołem w środku Guglielmo Franchetti backstretch uczynił go stracić kontrolę nad rowerem, a zakończył się upaść na ziemię i zabezpieczenia dziąseł. "W Bahia Blanca działa od 60 lat. Materace są na kilka, bo stawiamy się. Każda rasa dodajemy rzeczy. Brakuje niektórych, jest to możliwe, i zamiast wybrał mniej przyznane w zależności co mamy w FIM książki o tym, gdzie największym niebezpieczeństwem ", powiedział najwyższą władzą Febom. Wiadomości przekroczył kontynentu doszło kilka godzin i skierował Speedway największych portali na świecie, a nawet stron sportowych w ogóle. Dlatego przeprowadzono liczne łańcuchy Przejechane modlitewnych w różnych sieciach społecznościowych. Naturalnie, ciągłość imprezy jest prawdziwe pytanie. "Nie będzie czasu na spotkanie i wspólnie zadecydować, jak piloci nadal coś." Nie s myślimy teraz nie chcę o tym mówić, ale mimo to chcę podziękować publiczności za wprowadzenie na trybunach "Mulet zamknięty .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (131)
Pokaż więcej komentarzy (134)
Pokaż więcej komentarzy (134)
Pokaż więcej komentarzy (134)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×