Kokpit Kibice

Jan Grabowski: Wynik jest dobry, kiedy zdobywa się dwa punkty

Zawodnicy ROW-u Rybnik mimo osłabienia wywalczyli na torze Wandy 43 punkty w niedzielnym meczu drugiej ligi. Taki wynik nie zadowolił trenera gości.
Tomasz Sztaba
Tomasz Sztaba

- Wszyscy mówią, że wynik jest dobry. A ja mówię, że dobry jest wtedy, kiedy dwa duże punkty się zdobywa. Tych punktów nie zdobylismy ani w Krośnie, ani tutaj - mówi trener ŻKS-u ROW Rybnik. Czy jego podopieczni mogli wcześniej spasować się z nawierzchnią w Krakowie? - Gdybanie nie ma sensu. Wynik pozostał. Zawodnicy muszą wyciągać wnioski. Niektórzy tutaj startowali, znają geometrię i nawierzchnię. Cóż więcej mogę powiedzieć? Brakuje nam dużych punktów - ucina Grabowski.

Tegoroczna druga liga jest, zdaniem trenera, bardzo wyrównana. - Meczów jest bardzo mało. Jest pięciu kandydatów do czterech miejsc. Nie możemy sobie pozwalać na przegrywanie meczów. Ale myślę, że szczęście uśmiechnie się do nas w przyszłości i wygramy te mecze, które nas czekają, chociaż zaznaczam, że nie będą to łatwe spotkania. Kolejarz Opole, Wanda Kraków i Victoria Piła to nie są słabe drużyny - przestrzega trener.

Rewanż pomiędzy ROW-em a Wandą odbędzie się 26 maja. Czy także będzie to mecz na styku? Jan Grabowski nie jest nadmiernym optymistą. - Tym razem wynik był taki, że gospodarze mogli przegrać. Za dwa tygodnie może być odwrotnie. Również Wanda może wygrać.

Niewiele brakowało, a zawodnicy ROW-u Rybnik pokonaliby Wandę na jej torze Niewiele brakowało, a zawodnicy ROW-u Rybnik pokonaliby Wandę na jej torze


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

 • DARKUS Zgłoś komentarz
  Teraz to już wszyscy się o Kennetta pytają to i może do ekstra któryś go z klubów weżmie,dla Rybnika już za pózno.Chyba że gdzieś już jest bo tego nie śledziłem.
  • pyra69 Zgłoś komentarz
   I bardzo dobrze, że sytuacja w II lidze się skomplikowała. Niech wszyscy czują oddech przeciwnika na plecach. Runda rewanżowa będzie jeszcze ciekawsza. Odstawić Równe i w każdym meczu
   Czytaj całość
   będą emocje murowane.
   • KibicZOPOLA Zgłoś komentarz
    To jasne, że trzeba wygrywać, ale jednak brak Czałowa to mega osłabienie...W tym kontekście-Rybnik wypadł świetnie.
    • Wąski Zgłoś komentarz
     Poza tym jak można wygrać mecz zapraszając na gościa Perzyńskiego(!!!). To już lepszy był choćby Marcel Szymko albo Łukasz Przedpełski który jeździł w Krakowie rok temu. A już w
     Czytaj całość
     ogóle to najlepiej trzeba było wziąć któregoś ze swoich młodych i na gościa zaprosić Hliba albo Gomólskiego i wtedy mecz byłby wygrany! Brawo Grabowski!
     • Wąski Zgłoś komentarz
      Sprawa jest prosta. Jak Grabowski chciał wygrać w Krakowie, to mógł wziąć Pysznego, w ostateczności Hefenbrocka (jeśli KSM pozwala), ale na cholerę on tam brał Szymurę?!?!?! Naprawdę
      Czytaj całość
      tylko strasznie niepoprawny optymista mógł liczyć że Szymura jakieś punkty zdobędzie...
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×