Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Toruniu!

Toruń już trzykrotnie gościł najlepszych żużlowców świata, którzy na pięknej MotoArenie rywalizowali o kolejne punkty w cyklu Grand Prix.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Doskonała organizacja imprezy i wielkie ściganie corocznie przyciągają do Grodu Kopernika tłumy kibiców. W minionym sezonie na MotoArenie kończyła się rywalizacja najlepszych żużlowców świata, w której niemal do ostatniego biegu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zaciekle walczyli Chris Holder i Nicki Pedersen, a zawody obejrzało nadkomplet ponad 17 tys. kibiców!

Niezwykle wyrównana rywalizacja w cyklu Grand Prix ma miejsce również w tym sezonie, a walka o tytuł najlepszego żużlowca na świecie ostatecznie rozstrzygnie się również na MotoArenie - 5 października 2013r. Najpiękniejszy, żużlowy obiekt na świecie już po raz czwarty gościć będzie kibiców z całego świata: niezapomniane emocje, fantastyczny doping dla biało-czerwonych, komfortowe warunki dla wszystkich, Miasteczko Kibica, pokaz fajerwerków, to zapowiada Wielki Finał Speedway Grand Prix w Toruniu.

Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA rozpoczyna sprzedaż biletów na ostatnią rundę tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbędzie się 5 października 2013r. na MotoArenie w Toruniu.

Sprzedaż została podzielona na dwa etapy:

- I etap, który rozpoczyna się 4 czerwca 2013r., umożliwia zakup biletów dla posiadaczy zakupionych całosezonowych karnetów na mecze Unibaksu Toruń w 2013 roku. Każdy posiadacz 1 szt. takiego karnetu ma prawo do zakupu 2 szt. biletów na Grand Prix w Toruniu tylko w I etapie sprzedaży. Aby nabyć prawo do zakupu biletów, należy okazać własny karnet w kasie klubowej, czynnej w godz. 10-16. Sprzedaż w I etapie potrwa do 10 czerwca.

- II etap, który rozpoczyna się 11 czerwca 2013r., jest sprzedażą otwartą dla wszystkich kibiców. Bilety od II etapu można nabywać za pośrednictwem strony www.unibax.kupbilety.pl oraz w kasie klubowej w godz. 10-16.

Ceny biletów:

1. Strefa Żółta:
- Bilet Normalny - 90 zł

2. Strefa Zielona:
- Bilet Normalny - 110 zł
- Bilet Ulgowy - 80 zł

3. Strefa Niebieska:
- Bilet Normalny - 170 zł

4. Strefa Czerwona (Trybuna Główna):
- Bilet Normalny - 550 zł
- Pakiet VIP - 300 zł (dostępny do zakupu tylko wraz z biletem na Trybunę Główną)
- Loża nr 2 - 1000 zł (w tym Pakiet VIP)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (6):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×