Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Dzień po dniu zdobywam komplet - komentarze po MDMP w Ostrowie

Dla kilku zawodników występ w piątkowym turnieju MDMP grupy II w Ostrowie Wielkopolskim był trzecim dniem startów. To dało się im we znaki.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Szymon Woźniak (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz):  Wypada się tylko cieszyć z występu. Podobnie jak w czwartek w Gorzowie na Lidze Juniorów również w Ostrowie byłem niepokonany. Sprzęt bardzo dobrze pracuje. Ja też coraz lepiej sobie radze na motocyklu. 

Adrian Cyfer (Stal Gorzów): Początek nie był za dobry podobnie jak dwa dni wcześniej w półfinale Brązowego Kasku. Dobraliśmy złe ustawienia. Dopiero dwa ostatnie biegi pojechałem w miarę. Dla mnie od wtorku był już to trzecie dzień startów. Nie ukrywam, że jestem już trochę zmęczony. Zajęliśmy ponownie drugie miejsce, robimy wszystko aby awansować do kolejnej fazy MDMP. 

Artur Pawlak (Victoria Piła): Na początku zawodów miałem problem z dobraniem odpowiednich ustawień na ostrowski tor. Poprosiliśmy z tatą jednego z mechaników z Bydgoszczy o udzielenie kilku wskazówek. Te podpowiedzi okazały się bardzo dobre i mogłem w swoim ostatnim wyścigu zwyciężyć.

Marcin Bubel (Orzeł Łódź): To był dla mnie dobry trening, okazja na sprawdzenie sprzętu przed niedzielnym meczem ligowym. Zawody w moim wykonaniu udane, zdobycz punktowa jaką wywalczyłem jest na dość dobrym poziomie. 

Filip Marach (ŻKS Litex MDM Polcooper Ostrovia): Udany start w moim wykonaniu. Miałem problemy w piątym wyścigu, ale jakoś się udało z tego wyjść. Przyjechałem drugi na defektującym motocyklu. Cieszę się z biegu w którym po przegranym starcie minąłem na prostej dwójkę zawodników z Gorzowa. Mam nadzieję, że takich biegów będzie coraz więcej w moim wykonaniu.

Damian Michalski (ŻKS Litex MDM Polcooper Ostrovia): Ostatnio bardzo ciężko mi się jedzie na motocyklach, które mam do dyspozycji. Nie mogę się dopasować do toru po zmianie silników. Zależało mi na dobrym występie żeby pomóc drużynie w dobrym wyniku, który zbliżyłby nas do startów w półfinałach MDMP. Kolejny start bardzo nam się przyda.

Dominacja bydgoszczan - relacja z II rundy MDMP grupy II w Ostrowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×