Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Janusz Kołodziej wygrał Memoriał Alfreda Smoczyka (wyniki)

Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończyła się tegoroczna edycja Memoriału Alfreda Smoczyka. Drugie miejsce w zawodach zajął Jarosław Hampel, a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Świderski.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Jarosław Hampel (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12+3 (2,2,3,3,2)
3. Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno) - 12+2 (2,3,2,2,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,3,3,1,1)
5. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 9 (3,0,2,2,2)
6. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (1,1,2,3,2)
7. Krzysztof Buczkowski (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 6 (0,t,3,0,3)
8. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 6 (0,1,2,0,3)
9. Nicki Pedersen (PGE Marma Rzeszów) - 6 (2,3,1,0,w)
10. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno) - 6 (3,2,1,w,d)
11. Andreas Jonsson (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 6 (1,2,0,2,1)
12. Łukasz Jankowski (Stal Gorzów) - 5 (1,2,0,2,0)
13. Adam Skórnicki (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia) - 5 (0,1,1,1,2)
14. Fredrik Lindgren (Fogo Unia Leszno) - 4 (1,0,0,3,0)
15. Peter Kildemand (Orzeł Łódź) - 4 (2,0,0,1,1)
16. Andrzej Lebiediew (Lokomotiv Daugavpils) - 3 (0,1,1,w,1)
17. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) - 1 (1)
18. Daniel Kaczmarek (Kolejarz Opole) - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Kołodziej, Kildemand, Zengota, Lebiediew
2. Protasiewicz, Hampel, Jonsson, Pawlicki
3. Musielak, Pedersen, Lindgren, Buczkowski
4. Baliński, Świderski, Jankowski, Skórnicki
5. Kołodziej, Jankowski, Pawlicki, Lindgren
6. Musielak, Jonsson, Skórnicki, Kildemand
7. Pedersen, Baliński, Zengota, Protasiewicz
8. Świderski, Hampel, Lebiediew, Kaczmarek (Buczkowski t)
9. Kołodziej, Świderski, Pedersen, Jonsson
10. Buczkowski, Pawlicki, Baliński, Kildemand
11. Hampel, Zengota, Skórnicki, Lindgren
12. Musielak, Protasiewicz, Lebiediew, Jankowski
13. Kołodziej, Protasiewicz, Skórnicki, Buczkowski
14. Hampel, Jankowski, Kildemand, Pedersen
15. Zengota, Świderski, Musielak, Pawlicki
16. Lindgren, Jonsson, Piosicki (Baliński w/2min.), Lebiediew (w/su)
17. Kołodziej, Hampel, Musielak, Baliński (d/start)
18. Świderski, Protasiewicz, Kildemand, Lindgren
19. Buczkowski, Zengota, Jonsson, Jankowski
20. Pawlicki, Skórnicki, Lebiediew, Pedersen (w/su)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21.
Hampel, Świderski

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (60):

Zobacz więcej komentarzy (47)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×