Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejne kontrakty w Łodzi - Lindbaeck, Chrzanowski i Puszakowski nowymi zawodnikami!

Na poniedziałkowej konferencji prasowej w Łodzi poinformowano o zakontraktowaniu trzech nowych żużlowców - Antonio Lindbaecka, Tomasza Chrzanowskiego oraz Mariusza Puszakowskiego.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Urodzony 5 maja 1985 roku w Rio de Janeiro żużlowiec, w polskiej lidze ściga się od 2005 roku. Reprezentował już barwy zespołów z Wrocławia (2005), Częstochowy (2007), Rybnika (2008, 2011), Bydgoszczy (2009-2010) oraz Gniezna (2012-2013). Miniony sezon dla Antonio Lindbaecka nie był udany. Słabo jeździł zarówno w Grand Prix, jak i na torach Enea Ekstraligi. Dużo lepiej spisywał się w latach 2011-2012, kiedy rywalizował właśnie w I lidze, a rozgrywki kończył ze średnią bieg. 2,397 i 2,153.

AKTUALNE SKŁADY DRUŻYN I LIGI -->>

Tomasz Chrzanowski do Orła trafił z GKM Grudziądz. Miniony sezon w jego wykonaniu z pewnością nie był udany. Wystartował tylko w ośmiu meczach ligowych, w których uzyskał średnią biegopunktową 1,636. Lepiej na zapleczu Enea Ekstraligi radził sobie Mariusz Puszakowski, który był liderem Kolejarza Rawag Rawicz i osiągnął średnią 1,864. O tym, że ta dwójka wychowanków Apatora Toruń może trafić do Łodzi informowaliśmy już w zeszłym tygodniu.

Przypomnijmy, iż dotąd w kadrze Orła znajdowało się czterech obcokrajowców - Rene Bach, Jason Doyle, Nike Lunna i Mathias Schultz. Niedługo z łódzkim zespołem związać mogą się kolejni cudzoziemcy, bowiem szanse na angaż mają Nicolai Klindt i Magnus Zetterstroem.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Antonio Lindbaeck został nowym zawodnikiem Orła Łódź Antonio Lindbaeck został nowym zawodnikiem Orła Łódź

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (65):
Zobacz więcej komentarzy (52)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×