WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - Nice Polska Liga Żużlowa 2014

Dobiegł końca okres transferowy trwający od 2 listopada do 15 grudnia. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień, prezentujemy składy drużyn Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2014.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2013 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2014 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Stal Rzeszów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Lukas Dryml Czechy 1981
Nicolai Klindt Dania 1988
Maciej Kuciapa Polska 1975
Kenni Larsen Dania 1988
Peter Ljung Szwecja 1982
Norbert Magosi Węgry 1975
Paweł Miesiąc Polska 1985
Patrik Nagy Węgry 1991
Scott Nicholls Wielka Brytania 1978
Filip Sitera Czechy 1988
Mateusz Szostek Polska 1989
Juniorzy:
Grzegorz Bassara Polska 1995
Artur Cyło Polska 1995
Marco Gaschka Polska 1993
Krystian Rempała Polska 1998
Łukasz Sówka Polska 1993
        
Trener: Janusz Ślączka

Polonia Bydgoszcz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Hans Andersen Dania 1980
Dennis Andersson Szwecja 1991
Lasse Bjerre Dania 1993
Mikołaj Curyło Polska 1992
Emil Grondal Dania 1995
Patrick Hougaard Dania 1989
Marcin Jędrzejewski Polska 1987
Robert Kościecha Polska 1977
Mateusz Szczepaniak Polska 1987
Juniorzy:
Bartosz Bietracki Polska 1995
Szymon Grobelski Polska 1996
Karol Jóźwik Polska 1994
Mikołaj Trępała Polska 1997
Szymon Woźniak Polska 1993
               
Trener: Jacek Woźniak


Łączyńscy-Carbon Start Gniezno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Damian Adamczak Polska 1991
Jonas Davidsson Szwecja 1984
Maciej Fajfer Polska 1991
Adrian Gomólski Polska 1987
Matej Kus Czechy 1989
Kim Nilsson Szwecja 1990
Bjarne Pedersen Dania 1978
Adam Skórnicki Polska 1976
Wadim Tarasienko Rosja 1994
Rohan Tungate Australia 1990
Juniorzy:
Dawid Dąbek Polska 1995
Adrian Gała Polska 1995
Łukasz Michałek Polska 1995

Trener: Dariusz Śledź 

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Ales Dryml Czechy 1979
Daniel Jeleniewski Polska 1983
Andriej Karpow Ukraina 1987
Grzegorz Knapp Polska 1979
Michał Knapp Polska 1991
Norbert Kościuch Polska 1984
Borys Miturski Polska 1989
Daniel Nermark Szwecja 1977
Rafał Okoniewski Polska 1980
Sebastian Ułamek Polska 1975
Juniorzy:
Oskar Bober Polska 1997
Marcin Kraft Polska 1995
Denis Niedzielski Polska 1995
Marcin Nowak Polska 1995
Mateusz Rujner Polska 1996
Karol Szychowski Polska 1994

Trener: Robert Kempiński 

Lokomotiv Daugavpils
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Maksim Bogdanow Łotwa 1989
Aleksiej Charczenko Rosja 1985
Josef Franc Czechy 1979
Wiaczesław Gieruckis Łotwa 1989
Simon Gustafsson Szwecja 1990
Joonas Kylmaekorpi Finlandia 1980
Kjastas Puodżuks Łotwa 1986
Rory Schlein Australia 1984
Richie Worrall Wielka Brytania 1992
Juniorzy:
Jewgienij Kostygow Łotwa 1996
Andrzej Lebiediew Łotwa 1994
Iwan Pleszakow Łotwa 1994

Trener: Nikołaj Kokin

KMŻ Motor Lublin
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Mariusz Franków Polska 1978
Martin Gavenda Czechy 1985
Andriej Kudriaszow Rosja 1991
Dawid Lampart Polska 1990
Mateusz Łukaszewski Polska 1992
Robert Miśkowiak Polska 1983
Krzysztof Pecyna Polska 1978
Tomasz Piszcz Polska 1977
Davey Watt Australia 1978
Cameron Woodward Australia 1985
Juniorzy:
Arkadiusz Madej Polska 1995

Trener:

Orzeł Łódź
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Rene Bach Dania 1990
Tomasz Chrzanowski Polska 1980
Jason Doyle Australia 1985
Denis Gizatullin Rosja 1983
Jakub Jamróg Polska 1991
Mads Korneliussen Dania 1983
Antonio Lindbaeck Szwecja 1985
Nike Lunna Finlandia 1996
Mariusz Puszakowski Polska 1978
Mathias Schultz Niemcy 1984
Magnus Zetterstroem Szwecja 1971
Juniorzy:
Mikołaj Drożdżowski Polska 1993
Kamil Matyjas Polska 1995
Edward Mazur Polska 1993

Trener: Lech Kędziora 


KS ROW Rybnik
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Lewis Bridger Wielka Brytania 1989
Roman Chromik Polska 1981
Ilja Czałow Rosja 1995
Chris Harris Wielka Brytania 1982
Vaclav Milik Czechy 1993
Dakota North Australia 1991
Dawid Stachyra Polska 1985
Michał Szczepaniak Polska 1983
Rafał Szombierski Polska 1982
Juniorzy:
Marcin Bubel Polska 1993
Robert Chmiel Polska 1998
Michał Schmidt Polska 1998
Kamil Wieczorek Polska 1998
Kacper Woryna Polska 1996

Trener: Jan Grabowski




Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (820):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Krzysiek Grzegorzewicz 0
    jak miło że orzeł w 4 zmieściłeś
    Cyprian Dziurowicz 1.Start Gniezno 2.PGE Marma Rzeszów 3.Orzeł Łódź 4.Polonia Bydgoszcz 5.KMŻ Lublin 6.ŻKS ROW Rybnik 7.Lokomotiv Dagvaplis 8.GKM Grudziądz Runda Finałowa: 1.PGE Marma Rzeszów 2.Polonia Bydgoszcz 3.Start Gniezno 4.Orzeł Łódź Finał: Marma - Polonia,Dwa mecze wygra Marma.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Nieznane Nieznane 1
    Żks row rybnik 1 a rzeszów 7
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Tomek Tarnów 2
    1. Rzeszów
    reszta bez znaczenia
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (817)
Pokaż więcej komentarzy (820)
Pokaż więcej komentarzy (820)
Pokaż więcej komentarzy (820)