Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Transfery w Premier League: Bandyci, Monarchowie i Niedźwiedzie w komplecie

Już dziewięć klubów rywalizujących w Premier League skompletowało składy na przyszłoroczne rozgrywki. W ostatnich dniach kadry ogłosili włodarze Berwick Bandits, Edinburgh Monarchs i Redcar Bears.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Ciekawy skład zbudowali działacze Berwick Bandits. Liderem tej drużyny ma być Kevin Doolan. Oprócz Australijczyka barwy Bandytów reprezentować będą Claus Vissing, Matthew Wethers, Matej Kus i David Bellego. Rezerwowymi będą Steen Jensen i Liam Carr. - Kevin był zawsze u nas mile widziany. Obojętnie czy był gościem w naszym zespole, czy też przyjeżdżał tutaj w barwach innych drużyn. Jesteśmy szczęśliwi, że Kevin wrócił do nas - powiedział po podpisaniu kontraktu przez Doolana jeden z promotorów Bandytów, Ryan Anderson.

W komplecie jest już również ekipa Edinburgh Monarchs. Liderem drużyny, podobnie jak w poprzednich sezonach będzie Craig Cook. Barw Monarchów będą bronić również Sam Masters, Max Fricke, Derek Sneddon, Aaron Fox, Justin Sedgmen oraz Steve Worrall. Największym zaskoczeniem jest podpisanie umowy z Foxem. Dla 26-letniego Amerykanina będzie to debiut w lidze brytyjskiej. - To był mój cel i spełniłem swoje marzenie. Od momentu, kiedy po raz pierwszy wsiadłem na motocykl chciałem jeździć w lidze brytyjskiej. Promotor Edinburgh Monarchs widział we mnie potencjał i zakontraktował mnie do swojej drużyny - powiedział Fox.

Kadrę na nowy sezon ogłosili również włodarze Redcar Bears. Zespół z Middlesbrough reprezentować będą Richard Lawson, Kozza Smith, Aaron Summers, Hugh Skidmore, Carl Wilkinson, Jan Graversen i Luke Crang

Po nieudanym minionym sezonie do transferowej ofensywy przystąpili włodarze Glasgow Tigers. Po tym, jak w listopadzie zakontraktowali oni Theo Pijpera, Rusty'ego Harrisona i Andersa Thomsena, w ostatnich dniach przyszedł czas na kolejne umowy. Do drużyny Tygrysów dołączyli Kevin Woelbert i Dimitri Berge. Niemiec ma być liderem ekipy z Glasgow. - Jesteśmy zachwyceni, że Kevin będzie naszym nowym numerem jeden. Długo pracowaliśmy nad tym kontraktem. Jestem pewien, że wiele wniesie on do żużla w Glasgow - przyznał promotor tego klubu, Colin Hamilton

Adam Roynon to drugi zawodnik, który związał się umową na przyszłoroczne rozgrywki Premier League z zespołem Sheffield Tigers. Wcześniej podpis pod umową z tym klubem złożył Simon Stead. - Będę w pełni gotowy do nowego sezonu. Mam za sobą trudny rok. Chcę kontynuować moją karierę i wrócić na tor. Po prostu chcę zacząć wygrywać wyścigi i regularnie zdobywać punkty. Jestem zadowolony, że będę jeździł w Sheffield - powiedział brytyjski żużlowiec.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Strony klubowe

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×