KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

IM Australii: Chris Holder zwyciężył w Underze!

W środę na obiekcie [tag=34696]Undera Park Speedway[/tag] rozegrano II rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zawody zakończyły się triumfem Chrisa Holdera, który wyprzedził Jasona Doyle'a i Justina Sedgmena.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Na czwartej pozycji sklasyfikowany został Troy Batchelor. "Batch" został wykluczony z finału za spowodowanie upadku swojego i Chrisa Holdera.

Wyniki:
1. Chris Holder - 9 (w,1,2,3,3) + 1 miejsce w finale B + 1 w finale A
2. Jason Doyle - 13 (3,3,3,2,2) + 2 miejsce w finale A
3. Justin Sedgmen - 11 (3,3,1,3,1) + 3 miejsce w finale A
4. Troy Batchelor - 14 (3,2,3,3,3) + wykluczenie w finale A
5. Dakota North - 10 (2,2,3,1,2) + 2 miejsce w finale B
6. Josh Grajczonek - 9 (3,2,3,0,1) + 3 miejsce w finale B
7. Rohan Tungate - 9 (1,3,2,3,0) + 4 miejsce w finale B
8. Cameron Woodward - 8 (1,3,t,2,2)
9. Mason Campton - 8 (2,1,1,1,3)
10. Sam Masters - 8 (2,2,1,2,1)
11. Max Fricke - 7 (2,0,0,2,3)
12. Jake Anderson - 5 (1,0,2,0,2)
13. Tyson Nelson - 3 (d,1,2,u,0)
14. Daine Stevens - 2 (1,1,0,0,0)
15. Kurt Shields - 2 (0,0,t,1,1)
16. Jack Holder - 1 (0,0,u,1,u)
17. Matthew Day - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Batchelor, Fricke, Anderson, J.Holder
2. Doyle, Campton, Tungate, C.Holder (w/u)
3. Sedgmen, North, Woodward, Nelson (d)
4. Grajczonek, Masters, Stevens, Shields
5. Woodward, Grajczonek, Campton, Fricke
6. Sedgmen, Batchelor, C.Holder, Shields
7. Tungate, North, Stevens, Anderson
8. Doyle, Masters, Nelson, J.Holder
9. North, Holder, Masters, Fricke
10. Batchelor, Nelson, Campton, Stevens
11. Doyle, Anderson, Day (Woodward t), Shields (t)
12. Grajczonek, Tungate, Sedgmen, J.Holder (u4)
13. Tungate, Fricke, Shields, Nelson (u)
14. Batchelor, Doyle, North, Grajczonek
15. Sedgmen, Masters, Campton, Anderson
16. C.Holder, Woodward, J.Holder, Stevens
17. Fricke, Doyle, Sedgmen, Stevens
18. Batchelor, Woodward, Masters, Tungate
19. C.Holder, Anderson, Grajczonek, Nelson
20. Campton, North, Shields, J.Holder (u)

Finał B:
21. C.Holder, North, Grajczonek, Tungate

Finał A:
22. C.Holder, Doyle, Sedgmen, Batchelor (w/su)

Terminarz mistrzostw Australii:
3.01.2014 - turniej kwalifikacyjny w Kurri Kurri
4.01.2014 - 1 runda w Kurri Kurri
8.01.2014 - 2 runda w Underze
11.01.2014 - 3 runda w Gillman

Klasyfikacja generalna mistrzostw:

Pozycja Zawodnik I runda II runda III runda Suma
1-2. Jason Doyle 20 18 38
1-2. Chris Holder 18 20 38
4. Troy Batchelor 16 16 32
4-5. Cameron Woodward 17 12 29
4-5. Josh Grajczonek 15 14 29
6 Justin Sedgmen 10 17 27
7. Rohan Tungate 11 13 24
8. Sam Masters 13 10 23
9-10. Dakota North 6 15 21
9-10. Max Fricke 12 9 21
11. Mason Campton 9 11 20
12. Jack Holder 14 2 16
13. Jake Anderson 7 7 14
14. Tyson Nelson 4 6 10
15-16. Daine Stevens 2 4 6
15-16. Kurt Shields 3 3 6
17. Matthew Day - 0 0


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayupdates.proboards.com
Komentarze (203)
Zobacz więcej komentarzy (30)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×