WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Lubelski Węgiel KMŻ nadal bez trenera

Marian Wardzała wciąż nie podpisał umowy z drużyną Lubelskiego Węgla KMŻ Lublin. Działacze Koziołków zapewniają, że sprawami personalnymi będą zajmować się po zbudowaniu budżetu klubu.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

- Nie podpisałem jeszcze umowy i mówiąc szczerze to nie wiem, kiedy to się stanie. Czekam na jakiś sygnał z klubu w tej sprawie - poinformował Marian Wardzała w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Działacze klubu z nad Bystrzycy wielokrotnie zapewniali, że chcą nadal pracować z dotychczasowym szkoleniowcem. Włodarze Koziołków pracują nad budżetem na nowy sezon i dopiero po zakończeniu rozmów ze sponsorami przystąpią do podpisywania umów z juniorami oraz trenerem. - Podpisaliśmy szereg nowych umów z mniejszymi sponsorami, ale tej najważniejszej, z kopalnią Bogdanka, wciąż jeszcze nie. Mam jednak nadzieję, że w tym tygodniu napłyną już do nas pozytywne wieści w tej sprawie. Na razie brak decyzji ze strony Lubelskiego Węgla blokuje nam ruchy w kwestii zatrudnienia młodzieżowców. Choć zapewniam, że rozmowy z nimi są przez nas prowadzone i nie jest tak, że czekamy tu z założonymi rękami. Tak samo wygląda kwestia sparingpartnerów dla zespołu - przyznał Dariusz Sprawka, prezes Lubelskiego Węgla KMŻ Lublin.

Źródło: Dziennik Wschodni

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Dziennik Wschodni

Komentarze (22):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Wolny Wydech 0
  Bynajmniej zasady nie są mi obce. Nie czytaj wyborczej bo to kiepski wyznacznik jeżeli chodzi o gospodarkę, w innych kwestiach to też zwykły szmatławiec. Pisząc o kangurach w Polsce pytam dlaczego ktoś z poza kraju ma eksploatować nasz węgiel i na tym zarabiać? Czyżby nie było polskiego kapitału? A co do odprowadzania podatków to się mylisz że mają w dupie Polskę i Polaków. W dupie mają system podatkowy jaki u nas jest. Zdecydowanie niekorzystny dla firm (wiesz coś o podatkach w tym CIT czy tylko tak się wypowiadasz?). Dla mnie jest zasadnicza różnica kto wydobywa surowce mineralne. Ty wolisz mieć igrzyska. Ja patrzę dalekowzrocznie. A co do bycia patriotą, to ja się nim czuć nie muszę, bo nim jestem. Na tym zakończmy ten temat bo to nie grupa dyskusyjna na tematy gospodarcze. Nie lubię poza tym jak próbuje pouczać mnie ktoś kto swoje informacje czerpie od Szechtera (mistrza od plucia na Polskę i Polaków). Choć teraz już wiem skąd masz takie poglądy.
  Słowo Polacy piszemy wielką literą.
  SpeedFANpl Koledze zasady wolnego rynku chyba są obce... Nieważne, że stworzą dodatkowe miejsca pracy i wzmocnią region - duma narodowa będzie zachowana. Z tym, że jak ostatnie sytuacje pokazały, to największe polskie firmy mają w głębokim poważaniu Polskę i polaków wolą odprowadzać podatki gdzie indziej. (http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15225303.html)Więc chyba lepiej jest taki "kangur" który inwestuje kasę w region, tworzy miejsca pracy, bawi się dla swojej satysfakcji i reklamy w sponsora sportu niż miało by nie być nic (nieważne czy kangury, szwedzi czy polacy). Zastanów się czasami zanim coś napiszesz i poczujesz się "wielkim" patriotą.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • SpeedFANpl 0

  Koledze zasady wolnego rynku chyba są obce... Nieważne, że stworzą dodatkowe miejsca pracy i wzmocnią region - duma narodowa będzie zachowana. Z tym, że jak ostatnie sytuacje pokazały, to największe polskie firmy mają w głębokim poważaniu Polskę i polaków wolą odprowadzać podatki gdzie indziej. (http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15225303.html)

  Więc chyba lepiej jest taki "kangur" który inwestuje kasę w region, tworzy miejsca pracy, bawi się dla swojej satysfakcji i reklamy w sponsora sportu niż miało by nie być nic (nieważne czy kangury, szwedzi czy polacy). Zastanów się czasami zanim coś napiszesz i poczujesz się "wielkim" patriotą.

  Wolny Wydech Tak trochę z innej beczki to ja wolę żeby tych kangurów tu na naszej ziemi nie było, niżby mieli sponsorować żużel w Lublinie. Żal patrzeć jak wszystko co nasze, polskie, sprzedaje się byle komu.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Wolny Wydech 0
  Tak trochę z innej beczki to ja wolę żeby tych kangurów tu na naszej ziemi nie było, niżby mieli sponsorować żużel w Lublinie. Żal patrzeć jak wszystko co nasze, polskie, sprzedaje się byle komu.
  Mistrz z Lublina Na Lubelszczyznę (a w zasadzie Ziemię Chełmską) za rok wchodzi 3 największa firma Australii, konkurent Bogdanki, gdzie już obecnie ważne funkcje doradcze sprawuje Pan Taras (były Prezes Bogdanki), który załatwił sponsoring LW dla KMŻ - możne w końcu warto by porozmawiać o planach sponsoringowych ''Kangury'' (zważywszy, że mamy 2 Australijczyków w składzie)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×