KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Pracowite dni Gary'ego Havelocka

W piątek w Poole rozegrany zostanie turniej pożegnalny Gary'ego Havelocka. Ostatnie dni przed imprezą są niezwykle pracowite dla Brytyjczyka.

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera

W czwartek w jednym z centrów handlowych w Poole dojdzie do spotkania Gary'ego Havelocka z fanami. Były mistrz świata będzie pozować do zdjęć i rozdawać autografy. Ponadto od tygodnia w galerii wystawione są motocykle żużlowe należące niegdyś do Brytyjczyka. - Nie ma lepszego miejsca do promocji moich zawodów, niż centrum handlowe w Poole. To fajna sprawa, że ludzie będą mogli przyjść do mnie w czwartek i powiedzieć choćby zwykłe "cześć". Mam nadzieję, że w galerii pojawi się sporo fanów żużla, a mi w trakcie tych dwóch godzin będzie dane uścisnąć wiele dłoni - powiedział były żużlowiec Piratów w rozmowie z "Daily Echo".

W środę Havelock, który obecnie pełni funkcję menedżera drużyny Coventry Bees, był gościem na prezentacji i pierwszym treningu ekipy Poole przed sezonem 2014. Z kolei w piątek fani speedwaya w Poole powinni słuchać radia o poranku, bo Havelock ma być gościem Chrisa Evansa w jednej z porannych audycji. - To będzie kilka pracowitych dni. Niemal wszystko jest już we właściwym miejscu i jest to niezwykle ekscytujące przeżycie, jednak jestem pewien, że mam jeszcze sporo do przemyślenia przed rozpoczęciem piątkowych zawodów - dodał "Havvy".

Piątkowe zawody mają rozpocząć się o godz. 20.30. Do rywalizacji przystąpią dwa zespoły, które do boju poprowadzą byli mistrzowie świata - Tony Rickardsson oraz Mark Loram. Na torze w akcji zobaczymy m. in. Darcy'ego Warda, Chrisa Holdera, Grega Hancocka i Macieja Janowskiego.

Czy popierasz ideę organizowania zawodów pożegnalnych dla żużlowców na Wyspach Brytyjskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Daily Echo
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×