Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Każda drużyna jest mocna u siebie - Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno (komentarze)

[tag=946]Speedway Wanda Instal Kraków[/tag] wysoko pokonała [tag=877]KSM Krosno[/tag]. Zdaniem krośnian, gospodarze doskonale wykorzystali atut własnego toru.
Tomasz Sztaba
Tomasz Sztaba

Ireneusz Kwieciński (trener KSM-u Krosno): Spodziewałem się, że pojedziemy trochę lepiej. Tor przypominał ten, który spotykaliśmy w poprzednich latach, więc myślałem, że po paru biegach złapiemy odpowiednie ustawienia i pojedziemy "do przodu". Znowu przez cały mecz szukaliśmy tego, co się sprawdzi. Zabrakło momentu mocnego odbicia. Jeśli dwóch zawodników zacznie dobrze jechać, to rezerwami taktycznymi można odrabiać i jest inna jazda. A dzisiaj była 12-punktowa przewaga gospodarzy, my wygraliśmy 5-1 i za chwilę z powrotem wróciliśmy do tego samego. Jest za mało jazdy na tym etapie. W środku sezonu jest łatwiej, ma się obycie na wyjazdach. To był pierwszy mecz wyjazdowy. Wanda była bardzo mocno przygotowana i bardzo zmotywowana. Dlatego tym bardziej było nam trudno. Na tę chwilę wychodzi na to, że drużyny są mocne u siebie, a na wyjeździe tracą wiele. Wygląda na to, że kluczem do play-offów będą wysokie wygrane na swoim torze i zbieranie bonusów. Jeśli chodzi o nawierzchnię, to warunki były równe dla wszystkich. Na początku sezonu nie wszyscy są wjeżdżeni. Przed nami mecz u siebie, trzeba się przygotować i odrobić.

Mariusz Fierlej (KSM Krosno): Jestem rozczarowany. Mieliśmy bojowe zamiary, ale wyszło jak wyszło. Co ja mogę powiedzieć o sobie? Nie wyjeżdżałem ze startu, "motałem" się na trasie i wyszło jak wyszło. Każdy widział.

Tomasz Rempała (KSM Krosno): Drużyna z Krakowa była mocna na papierze, do tego każda drużyna jest mocna u siebie. Jechaliśmy z bojowym nastawieniem, chcieliśmy pokusić się o wygraną. Jechałem na tym samym silniku, co w Krośnie. Startowałem na wszystkich zębatkach i dalej nie wiem, na której było dobrze. Teraz mamy dwa tygodnie, żeby się spasować i będziemy zadowalać kibiców w Krośnie.

Michał Finfa (menedżer Speedway Wandy Instal Kraków): Liczyłem na wysokie zwycięstwo. Jestem zadowolony, że obyło się bez nerwówek. Od początku kontrolowaliśmy spotkanie i jechaliśmy po to, co nam się należało. Byliśmy lepszym zespołem. KSM pojechał słabiej. Cieszy to, że na swoim torze potrafimy pojechać, a przeciwnik jest zagubiony.

Paweł Parys (Speedway Wanda Instal Kraków): To był bardzo dobry mecz w wykonaniu drużyny. Zrealizowaliśmy założenia. Jeśli chodzi o mnie, mogę być zadowolony z punktów, ale muszę trochę popracować nad stylem jazdy. Przez rok nie jeździłem na żużlu i nie przygotowywałem się do sezonu, bo nawet nie wiedziałem, że będę startować. Dlatego mam braki kondycyjne, teraz będę to nadrabiać i oby wszystko szło w dobrym kierunku.

Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków): Mecz jest wygrany, więc jesteśmy zadowoleni. Co do mojej postawy, to mogę być zły na siebie za dwa pierwsze biegi. Później zrobiliśmy korekty w sprzęcie i wszystko układało się coraz lepiej. Oby takich meczów było jak najwięcej... oprócz mojego słabego początku. Na razie dysponuję takim sprzętem, jakim dysponuję i muszę nad nim popracować w taki sposób, żeby dało się wygrywać biegi.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

 • Tomtom3 Zgłoś komentarz
  Każda drużyna jest mocna u siebie no chyba, że przyjeżdża Ostrovia. Wtedy mocna jest drużyna przyjezdna.
  • opel1201 Zgłoś komentarz
   trzeba bylo kwiecinskiego posadzic na motor wkoncu trener roku
   • gal1 Zgłoś komentarz
    To prawda, że Firlej nie wiedział co się dzieje na torze, jechał po szerokiej a tam zonk za każdym razem się zakopywał.Teraz do Ostrowa to by się przydał Borodulin za Jacobsena. Mam
    Czytaj całość
    przeczucie że Jacobsen słabo tam pojedzie a Borodulin jest wciąż wolnym zawodnikiem do wzięcia.
    • pinokio Zgłoś komentarz
     Dla przypomnienia co mówił Widera ostrowiakom?????????????, dosypać zmienić nawierzchnie i będzie szukanie ustawień!!!!!, ostrów zapłacze jeszcze za Nim, u nas sie sprawdza, fierlej na
     Czytaj całość
     znanym sobie torze jechał jak przedszkolak, reszta to samo, remis ???? hehehehh madrale z krosna
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×