KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gwiazdy i Rozgwiazdy sezonu 2014 (4)

Wzorem poprzedniego sezonu zapraszamy na notowanie "Gwiazdy i Rozgwiazdy". Znajdą się w nim zawodnicy, którzy zanotowali największy wzrost i spadek średniej w poszczególnych ligach.

Damian Gapiński
Damian Gapiński

"Gwiazdy i Rozgwiazdy" to notowanie obejmujące zawodników, którzy zanotowanie największy wzrost oraz spadek średniej biegowej i meczowej w porównaniu z poprzednim sezonem.

W notowaniu wzięci będą pod uwagę zawodnicy, którzy w minionym sezonie byli klasyfikowani w jednej z polskich lig. Zawodnicy nieklasyfikowani w sezonie 2013, mimo wysokich średnich w tym sezonie, nie będą wzięci pod uwagę, gdyż nie ma punktu odniesienia dla ich średniej. W każdym notowaniu ujętych zostanie dziesięciu zawodników, którzy zanotowali największy spadek i wzrost średniej w porównaniu do sezonu 2013.

Każde notowanie w ramach danej kategorii będzie obejmowało dwa zestawienia. Jedno będzie dotyczyło średniej biegowej, drugiej średniej meczowej.

Zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie startowali w lidze innej niż ta, w której są klasyfikowani w sezonie 2014, mają odpowiednio przeliczoną średnią biegową i meczową według zasad określonych w postanowienia na sezon 2014, dotyczących "Zasad funkcjonowania średniej indywidualnej". Punkt 6 tych zasad stanowi, że:

"SI z wszystkich meczów ligowych, w których zawodnik startował w sezonie 2013 są przeliczane w następujący sposób:
1) dla zawodników, którzy w sezonie 2013 startowali w DMP:
dla DMP - bez przeliczania
dla DM I Ligi - mnożąc przez 1,2
dla DM II Ligi - mnożąc przez 1,4
2) dla zawodników, którzy sezonie 2013 startowali w DM I Ligi:
dla DMP - dzieląc przez 1,3
dla DM I Ligi - bez przeliczania
dla DM II Ligi - mnożąc przez 1,2
3) dla zawodników, którzy sezonie 2013 startowali w DM II Ligi:
dla DMP - dzieląc przez 1,6
dla DM I Ligi - dzieląc przez 1,2
dla DM II Ligi - bez przeliczania"

Na kolejnych podstronach prezentujemy zestawienia, które po części dają odpowiedź, dlaczego niektóre zespoły poszczególnych lig spisują się lepiej niż w zeszłym sezonie, a które zawodzą oraz jaki poszczególni zawodnicy mają wpływ na wyniki swojej drużyny.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×