Łukasz Szczerba wygrał turniej indywidualny na quadach

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Pasjonaci jazdy na quadach po raz kolejny wystartowali na torze żużlowym przy Olsztyńskiej. Tym razem wystartowali w turnieju indywidualnym. Tutaj najlepszy okazał się Łukasz Szczerba, który wygrał wszystkie pięć swoich biegów. Drugie miejsce zajął Roman Miłkowski, a trzecie Bartosz Rajczyk.

Zawodnicy między sobą ustalili, że za popularne "bączki" będą wykluczani z biegów. Trening punktowany odbył się przy sztucznym świetne, a uczestnicy startowali spod taśmy na dystansie czterech okrążeń.

Jednym z faworytów tego turnieju był Damian Rajczyk. Jest on jednym z najlepszych quadowców w Polsce. W swoim drugim starcie atakując prowadzącego Łukasza Szczerbe w jechał w przyczepny pas i pociągnęło go w bandę. Na szczęście nic mu się nie stało. Jedynie kasacji uległa kierownica, co uniemożliwiło mu start w następnych biegach. Damiana to jednak nie podłamało i już z niecierpliwością oczekuje następnych zawodów.

Kolejne zawody już w sobotę o 16.00. Dzień później zawodnicy rywalizować będą o godzinie 11.00, a we wtorek 11 listopada ujrzymy ich od godziny 13.30.