KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Śmiganie tutaj sprawia mi frajdę - komentarze po eliminacji MIMP w Bydgoszczy

Czołowi zawodnicy bydgoskiej eliminacji Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski po zawodach podkreślali silną stawkę turnieju, ale i radość z jazdy po torze Polonii.

Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski
Paweł Przedpełski (Unibax Toruń - 3. miejsce): Zawody jak najbardziej udane, cztery starty bardzo dobrze mi poszły. Ogólnie bardzo lubię jeździć w Bydgoszczy, więc sprawia mi frajdę, kiedy tu śmigam. Jest awans i to jest najważniejsze. W ostatnim wyścigu nie miałem defektu, po prostu już odpuściłem. Mam już dosyć po tych trzech dniach, ledwo tu stałem w parkingu, taki upał. Dałem jednak radę, więc jestem zadowolony.
Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów - 5. miejsce): Stawka była bardzo wyrównana, a ja miałem od początku problemy z dopasowaniem się do toru. Do tego kiedy prowadziłem, bodajże Bartek się przewrócił, a ja powtórkę przegrałem, bo to u mnie normalne. Do tego w jednym z wyścigów, kiedy za metą zamknąłem gaz, wpadłem pod bandą w jakieś błoto i chyba doznałem jakiegoś urazu uda. Trochę przeszkadzało mi to w jeździe, ale jest awans i to jest ważne. Doszedłem do tej eliminacji w ostatniej chwili, bo miałem jechać 18 lipca do Rzeszowa, ale dzień później mamy pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lonigo. Chciałem się zamienić, żeby nie jechać na wariata, tylko spokojnie przygotować się do tych bardzo ważnych dla mnie zawodów. Udało się, przyjechałem tutaj, awansowałem i to jest ważne.

Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz - 6. miejsce): Szło trochę jak po grudzie, ale to ja namieszałem, po prostu źle wyczułem motor w pierwszej części zawodów i skierowałem ustawienia nie w tą stronę, w którą powinienem. Później zaufałem mechanikowi i wtedy było dużo lepiej. W dwóch ostatnich wyścigach widać było, że to już ta prędkość, której bym oczekiwał. Wydaje mi się, że nasza eliminacja była zdecydowanie najsilniejsza i naprawdę bardzo wymagająca. Kandydatów do awansu było więcej, niż miejsc.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (31)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×