Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Przed 2. finałem IMŚJ: Ostrów chce się pokazać z jak najlepszej strony organizacyjnej

Na ostatniej prostej są przygotowania do 2. finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 rozegrany zostanie w Ostrowie Wielkopolskim.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

- To jest jedna z ważniejszych imprez indywidualnych, która odbywa się w Polsce. Chcemy się na arenie międzynarodowej pokazać z jak najlepszej strony. Na ostrowskim torze zobaczymy zawodników dobrej klasy - mówi Mirosław Wodniczak, prezes MDM Komputery ŻKS Ostrovia.


Impreza odbywa się dzięki wsparciu sponsorów, a ostrowski klub może również liczyć na pomoc ze strony władz miasta. - Cieszę się, że udaje nam się organizować ciekawe imprezy. Żużel jak każda dyscyplina sportu ma sens wtedy, kiedy będzie zainteresowanie ze strony kibiców. Warto kupić bilety i pojawić się na zawodach - mówi Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

- Razem doszliśmy do tego, że takie imprezy powinny się w Ostrowie Wielkopolskim odbywać. Pan prezydent jak tylko może pomaga nam organizacyjnie i za to mu dziękujemy - dodaje Wodniczak.

W imprezie wystąpią młodzi żużlowcy z 6 krajów. Lokalnym akcentem imprezy będzie występ dwójki zawodników MDM Komputery ŻKS Ostrovia: Nicklasa Porsinga i Davida Bellego. Jedną z dzikich kart otrzymał natomiast Łukasz Sówka. – Dziękuję prezesowi ostrowskiego klubu, że się do tego przyczynił i będę mógł wystartować w tej imprezie. Będę się starał pokazać z jak najlepszej strony i namieszać w stawce - zapowiada pochodzący z Kalisza żużlowiec.

Władze klubu i miasta zapraszają kibiców na zawody Władze klubu i miasta zapraszają kibiców na zawody
Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie ze strony kibiców. To będzie pierwsza impreza żużlowa w Ostrowie Wielkopolskim po blisko dwóch miesiącach przerwy. Sprzedaż biletów - w atrakcyjnych cenach od 20 do 40 złotych - trwa od kilku tygodni.

Bilety na 2. Finał IMŚJ już w sprzedaży

Czy dobrze czujący się na ostrowskim torze Nicklas Porsing i David Bellego mają szansę powalczyć o zwycięstwo w Ostrowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×