Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Transfery w Premier League: Skorpiony w komplecie, Bach w Workington Comets

W ostatnich dniach kluby Premier League dokonały kolejnych transferów. Skład na przyszłoroczne rozgrywki skompletowali działacze Scunthorpe Scorpions.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Drugim zespołem, który ogłosił pełny skład jest Scunthorpe Scorpions. Kontrakty ze Skorpionami podpisali David Howe, Alex Davies, Josh Auty, Ryan Douglas, Carl Wilkinson, Nike Lunna oraz Ellis Perks. - Od dawna stawiamy na młodych zawodników i mamy nadzieję, że będą oni czynić postępy. Naszym celem będą zwycięstwa na własnym torze, ale stać nas będzie również na walkę na wyjazdach. Mamy dwóch niedoświadczonych rezerwowych, którzy mogą się rozwinąć - ocenił promotor Skorpionów, Rob Godfrey.
W nowym sezonie zawodnikiem Workington Comets nadal będzie Rene Bach. Dla Duńczyka będzie to czwarty sezon spędzony w barwach Komet. - Cieszymy się, że Rene będzie w nowym sezonie nadal naszym zawodnikiem. Workington było jedynym miejscem, w którym on chciał startować w Premier League. Rene jest profesjonalistą we wszystkim, co robi. On wszystko chce robić jak najlepiej i bardzo przeżywa niepowodzenia. Nie ma co ukrywać, jego stać na poprawienie swojej średniej - przyznała właścicielka zespołu, Laura Morgan.

Kontrakty z czterema zawodnikami przedłużyli działacze Ipswich Witches. W ekipie Wiedźm startować będą Cameron Heeps, Gino Manzares, Rohan Tungate oraz Ritchie Hawkins. - Pod koniec minionego sezonu mówiłem, że przyjemnie byłoby nadal współpracować ze wszystkimi zawodnikami i nie chcę, aby ktokolwiek odchodził. Jak zawsze limit średniej ma wpływ na kształt zespołu. Cieszę się, że ta czwórka zawodników zostaje z nami - stwierdził Chris Louis.

W ostatnich dniach aktywni na rynku transferowym byli działacze Sheffield Tigers. Kontrakty z Tygrysami podpisali David Bellego oraz Simon Stead. - David dawał jasno do zrozumienia, że chce jeździć u nas. Cieszę się, że udało się to zrealizować. Tor w Sheffield mu pasuje i jestem pewien, że wykorzysta to. Podpisanie umowy z Simonem to doskonała wiadomość. Jesteśmy zachwyceni i podekscytowani, dziękujemy włodarzom Swindon Robins za sprawne negocjacje. Dzięki temu Simon trafił do nas na zasadzie pełnego transferu - powiedział promotor Tygrysów, Damien Bates.

Pierwszym zawodnikiem, który związał się umową z Redcar Bears jest Jan Graversen. Dla Duńczyka będzie to drugi sezon spędzony w barwach Niedźwiedzi. - Jestem bardzo zadowolony z tego, że zostaje w Redcar Bears. To była łatwa decyzja. Ostatni sezon tutaj był świetny, dobrze go rozpocząłem, ale później zmagałem się z problemami. Pod koniec sezonu szukałem innych ustawień motocykla i to przyniosło rezultaty - przyznał Graversen.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygb.co
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×