Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jacek Frątczak: Powrót Grzegorza Walaska dobrze świadczy o klubie

Jacek Frątczak jest jedną z osób, które przyczyniły się do sprowadzenia Grzegorza Walaska do Zielonej Góry. Przedstawiciele Falubazu pomogli zawodnikowi w trakcie sezonu, gdy ten nabawił się kontuzji.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

"Greg" zmagał się w lipcu ze skutkami upadku doznanego podczas meczu niemieckiej Speedway Bundesligi. Gdy okazało się, że będzie potrzebować operacji, pomocną dłoń wyciągnęli do niego zielonogórzanie, kontaktując się w jego imieniu z lekarzami i szpitalem. - Tu (w Zielonej Górze) po jednym telefonie miałem już zapisaną wizytę u lekarza, czy zagwarantowane zabiegi rehabilitacyjne. Jacek Frątczak bardzo mi w tym pomógł i mu za to dziękuję - mówił po podpisaniu kontraktu Grzegorz Walasek.


Jacek Frątczak przyznaje, że zielonogórski klub zrobił wówczas to, co do niego należało. - Każdemu zawodnikowi, gdy się do nas zgłasza staramy się po prostu pomóc. Dotyczy to nie tylko pomocy medycznej, ale chociażby możliwości treningów. Nie jest żadną tajemnicą, że nie raz pomagaliśmy w ten sposób choćby zagranicznym zawodnikom. Jeśli chodzi natomiast o Grzegorza Walaska, to jest to chłopak z Zielonej Góry. Gdy ze względu na kontuzję, ale i brak wsparcia ze strony swojego klubu znalazł się w trudnym położeniu, z oczywistych względów postanowiliśmy się mu pomóc - wyjaśnił w rozmowie z naszym portalem Jacek Frątczak.

Dobre relacje SPAR Falubazu z Walaskiem poskutkowały ostatecznie przenosinami do zielonogórskiego klubu. Zawodnik ten trafił do Grodu Bachusa po pięciu latach przerwy. - To, że tacy żużlowcy jak Grzegorz wracają do Zielonej Góry bardzo dobrze świadczy o samym klubie. Sam zawodnik obszernie wypowiedział się na temat tego jak ocenia obecnie Falubaz. Jeżdżąc po Polsce i zmieniając kluby widział już sporo, dlatego uważa, że Zielona Góra zapewni mu pewną stabilność. My z takich wniosków tylko się cieszymy - podsumował.

Grzegorz Walasek bardzo skuteczny na torze w Zielonej Górze

Czy Grzegorz Walasek może aspirować do roli lidera SPAR Falubazu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (285)
Zobacz więcej komentarzy (42)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×