WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Miasto zakupi nowe bandy pneumatyczne dla Stali Gorzów

Kończąca się homologacja dmuchanych band spowodowała, że Stal Gorzów w pierwszym terminie otrzymała licencję warunkową. Miasto spełniło oczekiwania klubu i sfinansuje wymianę "dmuchawców".
Marcin Malinowski
Marcin Malinowski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W grudniu portal SportoweFakty.pl informował, że Stal Gorzów otrzymała licencję warunkową na starty w sezonie 2015, ze względu na kończącą się ważność homologacji band pneumatycznych na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Klub z grodu nad Wartą wyraził nadzieję, że to miasto – jako właściciel i główny zarządca obiektu przy Śląskiej - pokryje koszty niezbędnej wymiany. Nowy prezydent miasta - Jacek Wójcicki - nie obiecywał nic ponad pochylenie się nad sprawą po nowym roku przy planowaniu budżetu miasta. Prezes Stali - Ireneusz Maciej Zmora - nie mógł być więc pewien, czy włodarze Gorzowa przychylą się do nadziei. Dla klubu wymiana dmuchanych band z budżetu klubu byłaby sporym uszczupleniem dostępnych funduszy.


W środę Ośrodek Sportu i Rekreacji za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej poinformował o spełnieniu oczekiwań klubu. Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na dostawę i instalację band dmuchanych zakłada zakończenie prac na termin nie późniejszy niż 5 marca 2015 roku.

Z rozwoju sytuacji zadowolony jest włodarz gorzowskiego klubu - prezes Zmora. Decyzja prezydenta miasta pozwala gorzowskiej Stali na zagospodarowanie pieniędzy, które w innym przypadku musiałyby być poświęcone na wymianę band pneumatycznych, w takim wymiarze, jaki Stal uzna za stosowny. Za pośrednictwem swojego konta na facebooku prezes Stali podziękował prezydentowi.

Prezes Stali Gorzów jest zadowolony z decyzji prezydenta Jacka Wójcickiego Prezes Stali Gorzów jest zadowolony z decyzji prezydenta Jacka Wójcickiego
Jeśli już o prezesie Zmorze mowa, sternik gorzowskiego klubu - po długich namowach - postanowił dzielić się z kibicami swoim zdaniem za pośrednictwem bloga. Dziś możemy już przeczytać pierwszy, powitalny wpis prezesa TUTAJ.

Jak oceniasz decyzję prezydenta Jacka Wójcickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/facebook.com/ireneuszmaciej.zmora

Komentarze (26):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Gołąbek85 Międzyrzecz Deszczno 0
  Premier Kopacz Jest jak Stal już upada jak górnicy i PO :)
  pole_mi_za_tor Premier Kopacz przelała nam pieniądze z puli na górników, dorzucił się Minister Arułkowicz w porozumieniu z Porozumieniem Zielonogórskim i Pan Jan z Suwalszczyzny zgodził się zasponsorować brakujące 6 złotych 47 groszy na dmuchaną bandę w Gorzowie Wielkopolskim. Także jak widzisz, daliśmy radę bez Owsiaka. Owsiak i owszem, chciał dołożyć 17 złotych 59 groszy, ale okazało się, iż nie jest to konieczne, stąd Prezes Zmora wysłał mu adekwatnego e-maila z podziękowaniami za okazane "serce" i szczere chęci. Żegnam ozięble.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • pole_mi_za_tor 0
  TheBil w trakcie leczenia, czy na przepustce?
  Pan Hipolit Jeszcze idio..to nie zgubiłeś zawieszenia w tej swojej dziurze?! Gratulacje.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • pole_mi_za_tor 0
  Daj Night jakas ksiazke kodow do odkodowania twoich wypocin. Ja rozumiem literowki, ale u ciebie to jest jezykowy szalet.
  --.night.-- wiec sam sobie zaprzeczasz. tchorzliwy klub ik to wynika ze gorzwo , ze nie chcial toru nia ze strchu w Po. a bijes zbrwo KK?hahaha
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×