WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Poznaliśmy ceny biletów na mecze Orła

Na piątkowej konferencji prasowej prezes łódzkiego Orła poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Edwardem Mazurem. Zaprezentowany został także komunikat dotyczący cen biletów na tegoroczne mecze.
Mateusz Domański
Mateusz Domański

O tym, że Orzeł Łódź postanowił unieważnić umowę z Edwardem Mazurem donosiliśmy już wcześniej. Głównym powodem tejże decyzji był ekwiwalent, o który wystąpiła Unia Tarnów. "Jaskółki" zażądały stu tysięcy złotych. - Wcześniej klub pozbył się zawodnika, nie inwestując w jego sprzęt. Teraz szkoda chłopaka, bo chcieliśmy mu dać szansę - wyjaśnił krótko Witold Skrzydlewski.


Włodarz klubu zaprezentował także politykę biletową na następny sezon. Godnym uwagi jest fakt, iż kobiety, młodzież do lat 18, mężczyźni powyżej 70. roku życia będą mogli uczęszczać na mecze łódzkiej drużyny nieodpłatnie. W ofercie, prócz zwykłych wejściówek, znalazły się też karnety.

Ceny biletów:
30 złotych w przedsprzedaży w sieci kwiaciarni H. Skrzydlewska
35 złotych w kasach na stadionie w dniu meczu. Biletem wstępu będzie program meczowy w formacie A-4.

Ceny karnetów VIP:
300 złotych – srebrny VIP , sektor na prostej za linią startu.
1000 złotych – złoty VIP, trybuna główna.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
orzel.lodz.pl

Komentarze (18):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • NormalFan 0
  Przez dotowanie stowarzyszenia i FanKlubu wspomagasz klub??? I piszesz o ogarnianiu przepisów??? Nie ma sensu przekomarzanie się, na co starczy z biletów...a na co nie starczy. Biorąc pod uwagę darmowe programy dla tych, co kupią bilety w przedsprzedaży, to koszt jest taki sam jak w zeszłym roku, przy zakupie biletu w dniu meczu. A teraz jeszcze za darmo wchodzą seniorzy...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Cyki 0
  Żeby wspomóc klub?:) Nie mogli go normalnie "dotować" przez Stowarzyszenie czy FanKlub tylko muszą mieć srebrny VIP? Aż tak się w Orle nie ogarnia przepisów?:/ Masz rację - rodzinny bilet kosztuje 30 zł w "przedsprzedaży", z ogromną radością przyklasnę Panu Witoldowi jeśli utrzyma te "zniżki" na nowym obiekcie, a Orzeł będzie jeździł o Ekstraligę...Co rok jest paplanina, że z biletów to g...o klub ma pieniędzy, ale cene i tak się podnosi...dla zasady? Takie same brednie, jak ostatni wpis o Czewie i Gdańsku...najpierw mowa, że Stowarzyszenia będą głupie jak łykną długi na siebie, a później, że słusznie, że nie dostali licencji:) Pewnie, że słusznie, bo Pan Witold zaraz powie, że trzeba było zrobić tylko NICE PLŻ i z 11toma ekipami...:D A po wypowiedzi Pana Prezesa Stowarzyszenia w Czewie...cichosza o połączeniu i przeniesieniu klubu...dym narobiony, stadion będzie. Orzeł "skubnął" co miał wydębić i wszyscy na rok szczęśliwi...
  NormalFan Przeglądałem ceny biletów we wszystkich klubach. Najlepszy jest wpis o bilecie za 30 złotych w Grudziądzu:) Ale tam już nie ma ani słowa, że kobiety do 60 roku życia płacą normalny bilet, a młodzież 20 złotych - czyli rodzinny kosztuje 80 złotych!!! Żeby pisać, że żużel jest sportem rodzinnym, trzeba to umożliwić cenami biletów i taką politykę prowadzi Witold Skrzydlewski. Dlatego tylko mężczyźni płacą za bilet. Bilet rodzinny w Łodzi z programem kosztuje 30 złotych!!! Przy zakupie w kwiaciarni. Najtańszy bilet rodzinny (zakładając trzy osoby) w innym klubie pierwszoligowym kosztuje 44 złote!!! A wielu wypadkach aby na mecz poszła rodzina z dzieckiem trzeba zapłacić w granicach 60 złotych, czyli dwa razy tyle. To są fakty. Srebrny VIP w Łodzi to reakcja na deklaracje części kibiców, którzy chcieli w ten sposób wspomóc klub.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • NormalFan 0
  Przeglądałem ceny biletów we wszystkich klubach. Najlepszy jest wpis o bilecie za 30 złotych w Grudziądzu:) Ale tam już nie ma ani słowa, że kobiety do 60 roku życia płacą normalny bilet, a młodzież 20 złotych - czyli rodzinny kosztuje 80 złotych!!! Żeby pisać, że żużel jest sportem rodzinnym, trzeba to umożliwić cenami biletów i taką politykę prowadzi Witold Skrzydlewski. Dlatego tylko mężczyźni płacą za bilet. Bilet rodzinny w Łodzi z programem kosztuje 30 złotych!!! Przy zakupie w kwiaciarni. Najtańszy bilet rodzinny (zakładając trzy osoby) w innym klubie pierwszoligowym kosztuje 44 złote!!! A wielu wypadkach aby na mecz poszła rodzina z dzieckiem trzeba zapłacić w granicach 60 złotych, czyli dwa razy tyle. To są fakty. Srebrny VIP w Łodzi to reakcja na deklaracje części kibiców, którzy chcieli w ten sposób wspomóc klub.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (15)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×