KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ove Ledstroem z Pucharem Roelofa Thijsa

Triumfatorem tradycyjnych zawodów, rozgrywanych po raz ostatni pod dachem zasłużonej dla wyścigów motocyklowych na lodzie areny De Bonte Wever, został młody reprezentant Szwecji.
Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński

Rozegrany na stadionie De Bonte Wever w Assen tradycyjny turniej o Puchar Roelofa Thijsa zakończył się zwycięstwem Szweda Ove Ledstroema, który w wyścigu finałowym pokonał Niemca Maxa Niedermaiera i swojego rodaka Jimmy Olsena.

Dwaj reprezentanci Polski, Mirosław Daniszewski i jego syn Patryk swoje występy zakończyli już po pierwszej fazie rozgrywanego systemem knockout turnieju.


Wyniki:

1. Ove Ledstroem (Szwecja) - 9 (3,3,3) + 1. miejsce w finale A
2. Max Niedermaier (Niemcy) - 9 (3,3,3) + 2. miejsce w finale A
3. Jimmy Olsen (Szwecja) - 7 (3,2,2) + 3. miejsce w finale A
4. Niklas Svensson (Szwecja) - 7 (3,2,2) + wykluczenie w finale A
------------------------------------------------
5. Simon Reitsma (Holandia) - 12 (2,3,2,1,3,1) + 1. miejsce w finale B
6. Mikael Flodin (Szwecja) - 10 (2,3,w,2,2,1) + 2. miejsce w finale B
7. Manfred Seifter (Austria) - 11 (w,3,3,2,1,3,0) + wykluczenie w finale B
8. Andrej Divis (Czechy) - 4 (2,0,2,0) + wykluczenie w finale B
-------------------------------------------------
9. Charly Ebner (Austria) - 9 (3,d,2,0,3,1)
10. Simon Gartmann (Szwajcaria) - 8 (3,2,2,0,1)
11. Martin Posch (Austria) - 7 (3,2,0,2,0)
12. Tomi Tani (Finlandia) - 4 (1,3,0)
-------------------------------------------------
13. Mika Kastren (Finlandia) - 7 (2,1,3,1,0)
14. Mikko Jetsonen (Finlandia) - 6 (2,1,2,0,1)
15. Markus Jell (Niemcy) - 2 (1,1)
16. Lukas Hutla (Czechy) - 1 (1,d)
-------------------------------------------------
17. Lukas Volejnik (Czechy) - 5 (1,3,1)
18. Jo Saetre (Norwegia) - 4 (3,w,1)
19. Josef Kreuzberger (Austria) - 3 (1,2,0)
20. Franz Mayerbuechler (Niemcy) - 3 (1,2,0)
-------------------------------------------------
21. Luca Bauer (Niemcy) - 2 (1,1)
22. Mirosław Daniszewski (Polska) - 1 (0,1)
23. Patryk Daniszewski (Polska) - 0 (0,0)
24. Joakim Stensmo (Szwecja) - 0 (0,w)

Bieg po biegu:
(kursywą oznaczeni zawodnicy wyeliminowani)
1. Ebner, Reitsma, Mayerbuchler, M. Daniszewski
2. Saetre, Jetsonem, Kreuzberger, Stensmo
3. Posch, Kastren, Bauer, P.Daniszewski
4. Gartmann, Flodin, Volejnik, Seifter (su/w)
5. Seifter, Mayerbuchler, Bauer, Stensmo (u/w)
6. Volejnik, Kreuzberger, M.Daniszewski, P.Daniszewski
7. Flodin, Posch, Jetsonen, Ebner (d)
8. Reitsma, Gartmann, Kastren, Saetre (u/w)
9. Seifter, Jetsonen, Saetre, Kreuzberger
10. Kastren, Ebner, Volejnik, Mayerbuchler
11. Olsen, Gartmann, Tani, Flodin (u/w)
12. Niedermaier, Reitsma, Jell, Posch
13. Ledstroem, Seifter, Hutla, Ebner
14. Svensson, Divis, Kastren, Jetsonen
15. Tani, Posch, Jetsonen, Hutla (d)
16. Ebner, Flodin, Jell, Kastren
17. Ledstroem, Olsen, Reitsma, Divis
18. Niedermaier, Svensson, Seifter, Gartmann
19. Reitsma, Flodin, Gartmann, Tani (u/w)
20. Seifter, Divis, Ebner, Posch

Półfinał 1: Ledstroem, Svensson, Reitsma, Divis
Półfinał 2: Niedermaier, Olsen, Flodin, Seifter

Finał B:  
Reitsma, Flodin, Divis (u/w), Seifter (w)
Finał A: Ledstroem, Niedermaier, Olsen, Svensson (u/w)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
baansportfansite.nl
Komentarze (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×