WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

BK: Damian Dróżdż najlepszy w Opolu (wyniki)

Zwycięstwem Damiana Dróżdża zakończył się półfinał Brązowego Kasku, który rozegrano na torze w Opolu. Zawodnik Betard Sparty Wrocław na swoim koncie zapisał 14 punktów.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Zawody pechowo zakończyły się dla Oskara Bobera, który po upadku w 19. biegu został odwieziony do szpitala.

Wyniki:
1. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13 (3,3,2,3,2)
3. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 12 (3,1,3,2,3)
4. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - 12 (2,3,2,2,3)
5. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 11 (2,2,1,3,3)
6. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 10 (2,1,3,2,2)
7. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 9 (3,3,0,1,2)
8. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 9 (1,2,3,3,w)
------------------------------------
9. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) - 8 (1,3,2,d,2) - rezerwowy w finale
------------------------------------
10. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) - 5 (2,0,2,1,d)
11. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 5 (1,0,1,2,1)
12. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (0,2,0,0,1)
13. Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa) - 3 (u,1,1,1,0)
14. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin) - 3 (1,1,d,1,u/-)
15. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,w,1,0,1)
16. Dawid Matura (KSM Krosno) - 1 (1)
17. Michał Nowiński (KMŻ Motor Lublin) - 0 (0,0,u,0,0)
18. Eryk Budzyń (Unia Tarnów) - NS


Bieg po biegu:
1. Dróżdż, Rolnicki, Woryna, Kossakowski
2. Chmiel, Wieczorek, Bober, Bieliński
3. Potoniec, Niedźwiedź, Burzyński, Nowiński
4. Drabik, Rempała, Polis, Portas (u4)
5. Rempała, Dróżdż, Chmiel, Burzyński
6. Polis, Rolnicki, Bober, Nowiński
7. Drabik, Woryna, Wieczorek, Niedźwiedź
8. Potoniec, Bieliński, Portas, Kossakowski (w/su)
9. Dróżdż, Niedźwiedź, Portas, Bober (d4)
10. Chmiel, Drabik, Rolnicki, Potoniec
11. Woryna, Polis, Burzyński, Bieliński
12. Wieczorek, Rempała, Kossakowski, Nowiński (u4)
13. Dróżdż, Wieczorek, Potoniec, Polis (d4)
14. Rolnicki, Rempała, Niedźwiedź, Bieliński
15. Woryna, Chmiel, Portas, Nowiński
16. Drabik, Burzyński, Bober, Kossakowski
17. Dróżdż, Drabik, Bieliński, Nowiński
18. Rolnicki, Wieczorek, Burzyński, Portas
19. Rempała, Potoniec, Matura, Woryna (w/su)
20. Chmiel, Polis, Kossakowski, Niedźwiedź (d4)



Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (18):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RECON_1 0
    Cieszy wysoka lokata mlodego Rolnickiego, zawody jak najbardziej na plus w jego wykonaniu, fajnie jakby mial okazje do regularnych startow czy to ligowych czy juniorskich zawodach bo dzieki temu moze sie rozwinac i moze bedziemy miec dobrego swojaka na juniorce i nie trzeba bedzie sie posilkowac nikim z zewnatrz.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Wojtula 0
    na takich ja ty kłade kloca
    Beka z Trolli A jak tam Kociemba i paru innych zmarnowanych przez kloca
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • sympatyk żu-żla 0
    BRAWO DLA ZWYCIĘZCÓW POWODZENIA W FINALE.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (15)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×